materiały prasowe

Bober i Belmondawg z utworem „J**ać ćpunów”


28 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Wkrótce pojawi się nowy płyta Bobera pt. Przemyślany album. W związku z rychłą premierą krążka QueQuality zaprezentowało singiel J**ać ćpunów z gościnnym udziałem Belmondawg.

Bober łączy siły z Belmondziakiem

Utwór J**ać ćpunów wyprodukował 4Money, który odpowiedzialny jest również za podkłady na całym albumie. Producent współpracuje z Boberem od długiego czasu. Jego produkcje znajdziemy również na poprzednim projekcie rapera. Singiel promuje drugi album Bobera. Teledyskiem do piosenki zajął się moher.videos. Obok gospodarza wystąpił Belmondawg, który tego lata opublikował Hustle As Usual EP nakładem Poppyn.

Bober feat. Belmondawg – J**ać ćpunów

Drugi album rapera już wkrótce

Następca debiutanckiego albumu Bobera zadebiutuje w listopadzie tego roku. Przemyślany Album to drugi solowy materiał byłego freestyle’owca. Podobnie jak Poradnik Sukcesu, Przemyślany Album wydany zostanie nakładem QueQuality. Na razie w Internecie pojawiły się tylko dwa single: powyższy oraz O co w tym chodzi?, w którym Bober wchodzi w dyskusję z Jezusem Chrystusem. Singiel do tej pory zebrał ponad czterysta tysięcy odsłon na YouTube.

Zobacz: Bober pyta O co w tym chodzi? w singlu promującym nowy album

Na krążku znajdziemy to do czego raper zdążył już przyzwyczaić swoich słuchaczy krystalizując na przestrzeni lat swój barwny styl – mnóstwo gier słownych, błyskotliwych linijek okraszonych sporą dawką wyjątkowo specyficznego humoru.

Zapowiadają wydawcy.

W oficjalnym sklepie wytwórni trwa preorder materiału. Do każdego z zamówień przedpremierowych dodawana jest limitowana EP-ka pt. Nieprzemyślane EP. Płytę można nabyć w pakiecie z debiutanckim Poradnikiem sukcesu lub z dedykowanym merchem. W sprzedaży dostępne są dwa rodzaje koszulek oraz bluza z kapturem.

bober przemyślany album
okładka albumu Przemyślany Album

Belmondawg zagra w czterech polskich miastach

11 listopada Belmondawg ruszy w minitrasę koncertową. Raper najpierw wystąpi w Krakowie, natomiast ostatni zaplanowany koncert przypada na 19 listopada w Bydgoszczy. Bilety dostępne są na Biletomat.pl.

11 listopada – Kraków – Nowa Rezydencja
12 listopada – Kielce – Studencki Klub WSPAK
13 listopada – Lublin – Dom Kultury
19 listopada – Bydgoszcz – Klub Mózg

Wkrótce pojawi się nowy płyta Bobera pt. Przemyślany album. W związku z rychłą premierą krążka QueQuality zaprezentowało singiel J**ać ćpunów z gościnnym udziałem Belmondawg. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →