Bober singlem Ławka zapowiada debiutancki krążek.


27 grudnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Posłuchajcie nowych rymów finalisty tegorocznej edycji Red Bull KontroWersy!

Każdy z nas spędził na osiedlowej ławce kawałek swojego życia. I to właśnie o niej Bober rapuje w swoim nowym kawałku, który zapowiada jego debiutancki album zatytułowany “Narcyz”.

W Ławce nie brakuje ostrych, bezkompromisowych wersów, którym towarzyszy mocny, surowy bit oraz minimalistyczny teledysk.

W klipie gościnnie pojawił się dziennikarz i prezenter Irek Bieleninik. Za scenariusz do teledysku odpowiedzialny jest Dawid Cechmajster, Bartosz Kasowski, a także sam Bober. Z kolei reżyserią i montażem zajął się Dawid Cechmajster.

Obczajcie najnowsze dzieło dwukrotnego zwycięzcy Wielkiej Bitwy Warszawskiej oraz finalisty tegorocznej edycji Red Bull KontroWersy!

Posłuchajcie nowych rymów finalisty tegorocznej edycji Red Bull KontroWersy! Każdy z nas spędził na osiedlowej ławce kawałek swojego życia. I to właśnie o niej Bober rapuje w swoim nowym kawałku, który zapowiada jego debiutancki album zatytułowany “Narcyz”. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →