kadr z klipu "O co w tym chodzi?"

Bober pyta „O co w tym chodzi?” w singlu promującym nowy album


07 września 2021

Podziel się newsem:

Bober rozpoczyna promocję drugiego albumu singlem O co w tym chodzi?. Premierę płyty zaplanowano na październik.

Bober z drugim albumem

Niemal rok minął od debiutanckiego albumu Bobera pt. Poradnik suckesu wydanego nakładem QueQuality. W sieci pojawił się singiel O co w tym chodzi? promujący kolejne wydawnictwo Bobera. Druga solowa płyta rapera nosi tytuł Przemyślany album, a premiera materiału zaplanowana została na październik. Na stronie wytwórni wystartował preorder. Do każdego przedpremierowego zamówienia dołączone zostanie limitowane wydawnictwo Nieprzemyślane EP. Pod wideoklipem, za który odpowiedzialne jest Cechmajster Visuals, QueQuality opublikowało krótką notkę na temat Przemyślanego albumu:

Mamy przyjemność zaprezentować pierwszy singiel zwiastujący drugie solowe wydawnictwo Bobera ,,Przemyślany album” który zostanie wydany nakładem QueQuality w październiku br. Za produkcję singla, jak i całego albumu odpowiedzialny jest znany z poprzednich kooperacji z raperem, producent 4Money.

Bober QueQuality
okładka albumu

Bober w kontrowersyjnym wydaniu

Singiel promujący Przemyślany album Bobera prezentuje słuchaczom rozmowę podmiotu lirycznego z Jezusem Chrystusem. Zabieg wykorzystany przez rapera z Bielska-Białej niektórym odbiorcom skojarzył się z Rozmową Łony, innym ze stylistyką amerykańskiego rapera Lil Dicky’iego. Za produkcję utworu odpowiada 4Money, który regularnie współpracuje z reprezentantem QueQuality. Artysta, który stworzył muzykę m.in. do O co chodzi z tym wiertłem czy Czarka zmajstrował również wszystkie podkłady na zbliżającym się Przemyślanym albumie.

Przczytaj: QueQuality kontynuuje działalność związaną z piłką nożną

QueQuality komentuje singiel w następujący sposób:

Kontrowersyjny numer jest w istocie rozmową z Jezusem Chrystusem, w której raper zadaje mu pytania, równocześnie celnie punktując sprzeczności i absurdy które rządzą światem religii chrześcijańskiej. Proste pytania stanowią analizę zasad religii i odsłaniają jej braki logiczne. Całość podana jest w sposób do jakiego Bober zdążył już przyzwyczaić swoich słuchaczy – z dozą humoru, pomysłem i błyskotliwością.

Bober – O co w tym chodzi? – sprawdź singiel

Bober rozpoczyna promocję drugiego albumu singlem O co w tym chodzi?. Premierę płyty zaplanowano na październik. Bober z drugim albumem Niemal rok minął od debiutanckiego albumu Bobera pt. Poradnik suckesu wydanego nakładem QueQuality. W sieci pojawił się singiel O co w tym chodzi? promujący kolejne wydawnictwo Bobera. Druga solowa płyta rapera nosi tytuł Przemyślany album, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →