kadr z teledysku „Piosenka o wolności”

Bober nagrał „Piosenkę o wolności” i opublikował ją poza kanałem QueQuality


18 października 2022

Podziel się newsem:

Bober opublikował pierwszą zapowiedź kolejnej płyty. Piosenka o wolności nie pojawiła się jednak na kanale QueQuality.

Bober z pierwszym singlem z nowej płyty

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutowała Piosenka o wolności, czyli najnowszy utwór Bobera. Uznany freestyle’owiec połączył siły z Sarnulą, który wyprodukował bit do wspomnianego singla. Mix i mastering wykonał stały współpracownik Bobera – 4Money.

Zobacz: FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty [komentarz]

Około 15:00 na YouTube ukazał się również teledysk, który nakręcił Dawid Cechmajster. Wideo, podobnie jak i utwór, nie ukazały się jednak nakładem QueQuality, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Teledysk trafił na kanał rapera, jednak w opisie jasno jest napisane, że utwór należy do katalogu QQ. Do sytuacji odniósł się również sam zainteresowany, który nawiązał do żartobliwego konfliktu z Filipkiem, który rzekomo przejął udziały w wytwórni po odejściu Quebonafide.

W związku z tym, że Karakan bardzo chciał usunąć mnie z wytwórni (nie znosi lepszych od siebie), najnowsza premiera już na moim kanale

– napisał.

Bober – Piosenka o wolności

Minął niemal rok od ostatniej płyty

Piosenka o wolności zasili tracklistę zbliżającego się albumu, o którym na razie nie wiadomo nic oprócz tego, że powstaje. Dotychczasową dyskografię Bobera wieńczy Przemyślany album, który trafił na rynek nakładem QueQuality w grudniu zeszłego roku.

Przeczytaj także: Miszel z pasmem sukcesów. QueQuality chwali się osiągnięciami podopiecznego

Płyta powstała we współpracy z 4Money, który wyprodukował wszystkie albumy rapera. Obok gospodarza wystąpili również Belmondawg, Opał, Feno, Słoń i Floral Bugs.

Bober – Przemyślany album – odsłuch płyty

Bober opublikował pierwszą zapowiedź kolejnej płyty. Piosenka o wolności nie pojawiła się jednak na kanale QueQuality. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Bober z pierwszym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →