fot. okładka albumu „Qmple”

QueQuality z kolejnym wspólnym singlem. Tym razem raperzy wykonali „Odę do bucha”


21 października 2022

Podziel się newsem:

QueQuality w dalszym ciągu promuje wspólny projekt zatytułowany Qmple. Tym razem zawodnicy wytwórni zaprezentowali Odę do bucha.

QueQuality z kolejnym singlem

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował kolejny utwór promujący wspólny projekt zawodników QueQuality. Odę do butli wyprodukował Newlight$, a w utworze wystąpili Przyłuc, Filipek, Bober, OsaKa i Szymi Szyms.

Zobacz: FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty [komentarz]

To kolejny utwór poświęcony marihuanie w katalogu QueQuality w tym tygodniu. We wtorek solową Piosenkę o wolności opublikował Bober. Utwór pojawił się na kanale rapera zamiast wytwórni, jednak creditsy potwierdzają, że piosenka znajduje się po szyldem QQ.

Przyłu x Filipek x Szymi Szyms x OsaKa x Bober – Oda do bucha

Album Qmple niezmiennie dostępny jest w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie wytwórni. Promocja albumu wystartowała wraz z singlem ztb. Od tej pory w sieci zadebiutowały m.in. takie single, jak Bezwarunkowy uśmiech, Oda do butli, Za wcześnie, Zanim przyjdzie dzień oraz Płyta Dekady 3. Wytwórnia nie podała na razie daty premiery.

qmple quequality
okładka albumu Qmple, QueQuality 2022

Nie tylko QueQuality pracuje nad wspólnym albumem?

Od jakiegoś czasu w polskim rapie pojawiła się moda na tworzenie płyt, w które zaangażowane są całe wytwórnie. Jednym ze znamiennych przykładów jest SBM Label oraz dwie odsłony Hotelu Maffija. Po niedawnej zapowiedzi QueQuality przyszedł czas na kolejną wytwórnię.

W środę w gdańskim B90 odbył się club2020, czyli impreza organizowana przez 2020. W trakcie wydarzenia uczestnicy usłyszeli kilka nowych piosenek oraz pojawiły się głosy, że zawodnicy labelu, w tym Taco Hemingway, Dwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L3M, Otsochodzi i Dziarma, stworzyli wspólne wydawnictwo. Na razie nie potwierdzono tych informacji, jednak fani przypuszczają, że wkrótce otrzymamy pierwszy singiel.

QueQuality w dalszym ciągu promuje wspólny projekt zatytułowany Qmple. Tym razem zawodnicy wytwórni zaprezentowali Odę do bucha. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił QueQuality z […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →