kadr z teledysku „Platini”

QueQuality kontynuuje działalność związaną z piłką nożną


22 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej trwają. Z tej okazji wytwórnia QueQuality przygotowała kilka interesujących rzeczy, które mogą zaciekawić nie tylko fanów piłki nożnej.

QueQuality w biurze i na boisku

Euro 2020 rozkręciło się już na dobre. Włochy już zapewniły sobie wyjście z grupy, Macedonia Północna i Turcja pożegnały się z turniejem, a reprezentacja Polski po remisie z Hiszpanią, zagra ze Szwecją mecz o wszystko. Nie od dziś wiadomo, że Quebonafide jest zagorzałym kibicem piłki nożnej. W maju bieżącego roku założona przez niego wytwórnia QueQuality nawiązała współpracę z grającym w opolskiej okręgówce klubem Orzeł ŹliniceQQ została nowym sponsorem piłkarskiej drużyny.

Nie jest to jednak jednorazowa współpraca. Wspólnie z dziećmi z Akademii Piłkarskiej Orła Źlinice, QueQuality przygotowała specjalne, limitowane koszulki piłkarskie. Można je nabyć pod tym linkiem. Cały dochód z koszulek + dodatkowe 10% zostanie przekazane dla reprezentacji Polski w piłce nożnej osób niewidomych. Zgromadzone pieniądze pomogą naszej kadrze w przygotowaniu do Mistrzostw Europy w Bukareszcie.

QueQuality kontynuuje piłkarską działalność

Miszel – Eurotrap EP

Wytwórnia nie zapomniała także o muzycznej stronie swojej działalności. Katowicki raper Miszel wydał specjalną EP-kę noszącą tytuł Eurotrap. Wydawnictwo składa się z pięciu numerów, które swoje tytuły zawdzięczają nazwiskom zdobywców mistrzostwa Europy na przestrzeni lat. EP-ka jest wyjątkowa, bowiem ukaże się w nakładzie 1000 sztuk, który nie zostanie wznowiony. Płytę będziemy mogli zdobyć w ramach bonusu za zamówienie powyżej 50 złotych złożone w QueShopie.

Miszel – CHARISTEAS

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej trwają. Z tej okazji wytwórnia QueQuality przygotowała kilka interesujących rzeczy, które mogą zaciekawić nie tylko fanów piłki nożnej. QueQuality w biurze i na boisku Euro 2020 rozkręciło się już na dobre. Włochy już zapewniły sobie wyjście z grupy, Macedonia Północna i Turcja pożegnały się z turniejem, a reprezentacja Polski po […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →