Śladami Eda Sheerana. Quebonafide sponsorem Orła Źlinice


13 maja 2021

Podziel się newsem:

Jeśli wieść o Edzie Sheeranie w roli sponsora klubu piłkarskiego z Ipswich nie wywołała na nikim szczególnego wrażenia, to co powiecie o Quebonafide i Orle Źlinice? Zgadza się, polski raper poszedł drogą swojego brytyjskiego kolegi i niespodziewanie został sponsorem klubu, grającego obecnie w opolskiej lidze okręgowej.

Quebonafide śladami Sheerana

– Mamo, możemy mieć Eda Sheerana w domu?
– Mamy Eda Sheerana w domu.
Ed Sheeran w domu:
Mniej więcej tak moglibyśmy sparafrazować popularnego ostatnimi miesiącami mama, gdybyśmy na chwilę wcielili się w rolę piłkarzy i prezesa Orła Źlinice. Dosłownie w zeszłym tygodniu informowaliśmy o zaskakującej decyzji Eda Sheerana, który został sponsorem klubu piłkarskiego swojego dzieciństwa, Ipswich Town. Dzisiaj oczy całej Polski zwrócone są na w niewielką wieś w powiecie opolskim.

Wystarczyło raptem kilka dni, by na podobny krok zdecydował się Quebonafide. Nie jest tajemnicą, że polski raper jest wielkim fanem footballu, co dobitnie pokazał w wielu swoich kawałkach. Zespół, który muzyk będzie sponsorował, przywdzieje stroje z logotypem marki QueboQueQuality.

Quebonafide sponsoruje Orle Źlinice

Nasze Orły w ostatnim spotkaniu ligowym zadebiutowały w nowym komplecie meczowym. Debiutanckie stroje zostały ochrzczone trzema punktami i przyniosły nam szczęście. Trzeba przyznać, że są bardzo „quality”, tak, jak sponsor, który je nam zafundował

–  napisali przedstawiciele klubu

Jeśli wieść o Edzie Sheeranie w roli sponsora klubu piłkarskiego z Ipswich nie wywołała na nikim szczególnego wrażenia, to co powiecie o Quebonafide i Orle Źlinice? Zgadza się, polski raper poszedł drogą swojego brytyjskiego kolegi i niespodziewanie został sponsorem klubu, grającego obecnie w opolskiej lidze okręgowej. Quebonafide śladami Sheerana – Mamo, możemy mieć Eda Sheerana […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →