Dziecięca miłość i niespodziewane trzy grosze. Ed Sheeran wspiera Ipswich Town


07 maja 2021

Podziel się newsem:

Ed Sheeran niespodziewanie został sponsorem klubu swojego dzieciństwa – Ipswich Town. Od przyszłego sezonu na koszulkach popularnych „The Blues” pojawi się logo jego trasy koncertowej, „+-=÷x” i słowo „TOUR”.

Już od małego przywdziewał niebieskie barwy. Gdy tylko może, daje znać całemu światu, jak bardzo jest im oddany. Jeszcze w zeszłym roku bywał z całą rodziną na Portman Road, kibicując ukochanej drużynie. Angielski trzecioligowiec, triumfator Pucharu UEFA z 1981 roku zyskał właśnie wyjątkowego sponsora. Ed Sheeran, jeden z najpopularniejszych piosenkarzy ostatnich 15 lat, za sprawą logo swojej najnowszej trasy koncertowej od następnego sezonu przywdzieje trykoty męskiej i żeńskiej drużyny piłkarskiej Ipswich Town.

Ed Sheeran wspiera ukochane Ipswich

Mistrz Anglii z sezonu 1961/1962 został niedawno kupiony przez trzech amerykańskich biznesmenów: Bretta Johnsona, Berke Bakay’a i Marka Detmera za 40 milionów funtów. Miesiąc od przejęcia klubu z rąk Marcusa Evansa, dotychczasowego właściciela związanego z klubem przez ostatnie 14 lat, swoje trzy grosze postanowił dorzuć również Sheeran. Mimo iż prowadzony przez Paula Cooka zespół nie ma szans na awans do rundy play-off po rozczarowującej rundzie wiosennej rozgrywek League One, współpraca z 31-latkiem postrzegana jest jako przyszłościowe posunięcie, co podkreśla sam wokalista:

Klub piłkarski jest dużą częścią lokalnej społeczności i to jest mój sposób na pokazanie mojego wsparcia. Zawsze cieszyłem się z moich wycieczek na Portman Road. Nie mogę się doczekać, aby tam wrócić, jak tylko kibice będą mogli ponownie wejść na stadiony. Wraz z przyjściem nowych właścicieli z USA, na pewno czekają nas ekscytujące czasy dla fanów Ipswich, w tym dla mnie.

Pod koniec sierpnia 2019 roku Sheeran zagrał cztery koncerty w Ipswich w ramach jednej ze swoich ostatnich tras koncertowych. Chociaż 30-latek urodził się w Halifax, wychował się we Framlingham, 16 mil od Ipswich.

Ed Sheeran niespodziewanie został sponsorem klubu swojego dzieciństwa – Ipswich Town. Od przyszłego sezonu na koszulkach popularnych „The Blues” pojawi się logo jego trasy koncertowej, „+-=÷x” i słowo „TOUR”. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →