Maks Plater

Belmondawg z kolejnym klipem z “Hustle As Usual EP


03 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Belmondawg wciąż promuje swoje ostatnie wydawnictwo Hustle As Usual EP. Do sieci trafił klip do P.S.W.I.S (DJ Eprom remix). Sprawdź szczegóły.

Promocja Hustle As Usual EP wciąż trwa

Po wielu zawirowaniach na swojej drodze artystycznej zdaje się, że Belomdawg wreszcie znalazł stabilizację. W czerwcu do sieci trafiła jego solowa EP-ka HAU dystrybuowana przez renomowaną wytwórnię Asfalt Records. Reprezentant Gdyni nie zakończył jeszcze promocji swojego ostatniego wydawnictwa. Do sieci trafił klip promujący utwór P.S.W.I.S. (DJ Eprom remix). W jego opisie możemy przeczytać:

Dla Belmondawg P.S.W.I.S. to droga do uzyskania upragnionego zen. Młody G wielopoziomowo porusza temat konieczności poradzenia sobie z wewnętrznymi i zewnętrznymi demonami, poukładania sobie życia oraz relacji międzyludzkich. Ten szczególny numer otrzymuje wyjatkową oprawę wizualną w reżyserii Julka Tałandziewicza. To emocjonalny obraz, który będąc w zgodzie z treścią oraz vibem’em utworu, unika niepotrzebnego patosu, bawi się bezkompromisowo memicznością rapera i daje szansę na odkrycie poukrywanych w nim znaczeń i odniesień.

Belmondawg – P.S.W.I.S. (DJ Eprom remix)

Odkupienie Belmondawga

Premiera Hustle As Usual EP była dla wielu słuchaczy dość zaskakująca. Wielu, znanego w ostatnich latach bardziej z afer niż wydawanej muzyki Belmondawg (ostatni album wydany wraz z GSP w 2018 roku) spisała na straty. Tymczasem premiera wydanej w obecnym roku EP-ki odbyła się bez zarzutu i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno słuchaczy jak i krytyków, z pewnością znajdując miejsce na liście najlepszych albumów w wielu podsumowaniach roku.   

Tracklista Hustle As Usual EP

1. Intro

2. CAPTCHA

3. Te Tereny

4. Agnihotra (skit)

5. Followup feat. Dizkret

6. Popp Deep (skit)

7. Z.K.C.K. (Teesy Vol. 2/10)

8. Wte I Wewte

9. Pappardelle all’arrabbiata – 1988 remix

10. P.S.W.I.S – DJ Eprom remix

11. Poppyn Universe feat. YoMenik

12. Strona B

Belmondawg – Hustle As Usual EP okładka

Belmondawg Hustle As Usual okładka

Belmondawg wciąż promuje swoje ostatnie wydawnictwo Hustle As Usual EP. Do sieci trafił klip do P.S.W.I.S (DJ Eprom remix). Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Promocja […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →