kadr z „Dzień z Belmondawg'iem S01E01"

Belmondawg razem z Expo 2000 idą odwiedzić „Piekarenkę”. Limitowany maxisingiel w sprzedaży


13 lipca 2022

Podziel się newsem:

Ruszyła przedsprzedaż maxisingla Piekarenka, który nagrali wspólnie Belmondawg i Expo 2000. Premiera singla za kilka dni.

Belmondo i Expo 2000 ze wspólnym projektem

Dziś w południe rozpoczęła się przedsprzedaż najnowszego projektu Młodego G. Belmondawg wraz z Expo 2000 stworzyli maxisingiel Piekarenka, którego premierę zaplanowano na 19 lipca. W Asfalt Shopie pojawił się limitowany nakład kompaktów, za których poligrafię odpowiada Bartosz Minkiewicz, twórca komiksu Wilq Superbohater. Razem z Minkiewiczem przygotowano także specjalny merch, który również pojawił się w ofercie sklepu.

Zobacz: Małpa wspomina najdziwniejszą sytuację koncertową. W rolach głównych Belmondawg i… banan

Expo 2000 zapewnia, że wysyłka fizycznych egzemplarzy rozpocznie się jeszcze przed streamingową premierą. Dystrybutor potwierdził słowa producenta, twierdząc, że wszystkie zamówienia zostaną wysłane 18 lipca. Piekarenka to jednocześnie pierwsza zapowiedź wydawnictwa Belmondziaka, które zaplanowano na jesień. Oprócz duetu na materiale udzielił się również DJ VaZee.

Belmondawg x Expo 2000 – Piekarenka – tracklista maxisingla

  1. Piekarenka Upgrade prod. Expo 2000
  2. Piekarenka Bonus Breaks prod. Expo 2000, cuty: DJ VaZee
  3. Plac Cashubski prod. Expo 2000
  4. Piekarenka, ale to \’96 prod. Own Dialect
  5. Piekarenka Instrumental
  6. Piekarenka Acapella

Młody G odwiedzi Gdańsk. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Już w przyszły piątek 22 lipca Belmondawg zawita w Gdańsku na plantach za Halą Olivia przy Alei Grunwaldzkiej 470. To nowa przestrzeń w Trójmieście, którą stworzono z myślą o letnich rozrywkach. Młody gdynianin, który w zeszłym roku wydał bardzo ciepło przyjętą EP-kę Hustle As Usual, rozpocznie koncert o 21:00. Bramki otworzą się półtorej godziny wcześniej, natomiast warm up zaplanowano na 20:30. Dwie pierwsze partie biletów zniknęły w bardzo szybkim tempie. Ostatnią pulę wejściówek na Belmondawg w Gdańsku znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem!

Belmondo, Belmondawg, Młody G z Gdyni – bez względu na ksywkę, oto jedna z najbarwniejszych postaci polskiej rap sceny. Autor nośnych wersów, które dostały się wprost do potocznego języka i za które pokochali go odbiorcy. Spodziewajcie się prezentacji materiału ze świetnie przyjętego minialbumu Huste As Usual, starych dobrych hitów, oraz niepublikowanych do tej pory utworów

– zachęcają organizatorzy.

Ruszyła przedsprzedaż maxisingla Piekarenka, który nagrali wspólnie Belmondawg i Expo 2000. Premiera singla za kilka dni. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Belmondo i Expo 2000 ze wspólnym projektem Dziś w południe rozpoczęła […]

Kup bilet na koncert Belmondawg w Gdańsku | 22.07.2022

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →