kadry z klipów do „Najlepsze przed nami" Małpy i „P.S.W.I.S." Belmondawga

Małpa wspomina najdziwniejszą sytuację koncertową. W rolach głównych Belmondawg i… banan

Podziel się newsem:

Co mają wspólnego raper Małpa, Belmondawg i banan? Autor Bóg nie gra w kości podzielił się nieprawdopodobną anegdotą. Sprawdź szczegóły.

Małpa, Belmondawg i… banan na czole

To jedna z tych historii, w które, gdyby nie potwierdził ich sam zainteresowany, nie uwierzylibyśmy. Małpa zapytany przez jednego z fanów w mediach społecznościowych o najdziwniejszą sytuację, jaka przydarzyła się na koncercie, wspomina, że podczas występu w 2010 roku ktoś rozgniótł mu na twarzy banana. Jakby sam ten fakt nie brzmiał wystarczająco absurdalnie, rzeczonym zamachowcem, okazał się być… znany dziś raper, Belmondawg. Jaki jest background tego zdarzenia? Nie mamy pojęcia. Młody G nie odniósł się jeszcze do całej sytuacji. Poniżej znajdziecie w całości opowiadaną przez Małpę anegdotę, a także krótkie nagranie zdarzenia z 2010 roku.

Małpa wspomina najdziwniejszą sytuację koncertową. W rolach głównych Belmondawg i... banan
Screen z instastory Małpy

Film ze zdarzenia na koncercie

Małpa zagra podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Małpę i materiał z jego najnowszej płyty Bóg nie gra w kości, będzie można usłyszeć na festiwalu Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się w dniach 11-13 sierpnia w Płocku. Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie zapatrujcie się jednak zbytnio na Belmondawga i nie przynoście bananów na koncert rapera z Torunia. Oprócz Małpy podczas festiwalu w Płocku wystąpią: OKI, Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZ, Dwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe

Co mają wspólnego raper Małpa, Belmondawg i banan? Autor Bóg nie gra w kości podzielił się nieprawdopodobną anegdotą. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Małpa, Belmondawg […]

Małpa na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →