kadry z klipów do „Najlepsze przed nami" Małpy i „P.S.W.I.S." Belmondawga

Małpa wspomina najdziwniejszą sytuację koncertową. W rolach głównych Belmondawg i… banan

Obserwuj nas na instagramie:

Co mają wspólnego raper Małpa, Belmondawg i banan? Autor Bóg nie gra w kości podzielił się nieprawdopodobną anegdotą. Sprawdź szczegóły.

Małpa, Belmondawg i… banan na czole

To jedna z tych historii, w które, gdyby nie potwierdził ich sam zainteresowany, nie uwierzylibyśmy. Małpa zapytany przez jednego z fanów w mediach społecznościowych o najdziwniejszą sytuację, jaka przydarzyła się na koncercie, wspomina, że podczas występu w 2010 roku ktoś rozgniótł mu na twarzy banana. Jakby sam ten fakt nie brzmiał wystarczająco absurdalnie, rzeczonym zamachowcem, okazał się być… znany dziś raper, Belmondawg. Jaki jest background tego zdarzenia? Nie mamy pojęcia. Młody G nie odniósł się jeszcze do całej sytuacji. Poniżej znajdziecie w całości opowiadaną przez Małpę anegdotę, a także krótkie nagranie zdarzenia z 2010 roku.

Małpa wspomina najdziwniejszą sytuację koncertową. W rolach głównych Belmondawg i... banan
Screen z instastory Małpy

Film ze zdarzenia na koncercie

Małpa zagra podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Małpę i materiał z jego najnowszej płyty Bóg nie gra w kości, będzie można usłyszeć na festiwalu Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się w dniach 11-13 sierpnia w Płocku. Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie zapatrujcie się jednak zbytnio na Belmondawga i nie przynoście bananów na koncert rapera z Torunia. Oprócz Małpy podczas festiwalu w Płocku wystąpią: OKI, Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZ, Dwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe

Belmondawg zagra w Gdańsku

Gdyby jednak Małpa chciał np. oddać Belmondawgowi to będzie miał ku temu okazję już 22 lipca, kiedy to raper zagra koncert w Gdańsku na plantach za Halą Olivia. Według zapewnień organizatorów oprócz materiału z EP-ki Hustle As Usual i starych hitów, fani mogą spodziewać się premiery niepublikowanych dotąd utworów Młodego G. Czy istnieje lepsza zachęta, żeby pojawić się na tym koncercie? Szczerze wątpimy. Bilety na gdański koncert Belmondawga są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Co mają wspólnego raper Małpa, Belmondawg i banan? Autor Bóg nie gra w kości podzielił się nieprawdopodobną anegdotą. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Małpa, Belmondawg i… banan […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →