kadr z klipu do utworu „Te Tereny" Belmondawga

Szef kuchni Belmondawg prezentuje nowy, „makaronowy” singiel


02 września 2022

Podziel się newsem:

Belmondawg rozkręca się wydawniczo. Po wydanej niedawno Piekarence przyszedł czas na singiel Aglio Olio e Peperoncino. Sprawdź szczegóły.

Włoskie przygody Belmondawga

Od wydania Hustle As Usual EP minął już ponad rok. Belmondawg powoli rusza więc z promocją nowej muzyki. Otrzymaliśmy ciepło przyjęty singiel Piekarenka, a teraz do sieci trafiło Aglio Olio e Peperoncino, na którym oprócz byłego członka Mobbyn możemy usłyszeć Yomena. Ciężko powiedzieć jednak, by był to nowy numer. Powstał bowiem dwa lata temu. Jest jednak, jak określa sam autor „Kamieniem milowym w Belmondziakologii”. Promuje on EP-kę Aglio e Olio zawierającą utwory z tamtego okresu, dostępną do kupienia tutaj. Premiera Za bit do singla Aglio Olio e Peperoncino odpowiada Tony Coke.

Belmondawg – Aglio Olio e Peperoncino

Inna EP-ka w drodze

Oprócz Aglio e Olio Belmondawg szykuje inne ciekawe wydawnictwo. Wraz z The Very Polish Cut-Outs pracują nad serią remixów jego utworów zatytułowaną Sztossingery EP. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie materiał ukaże się na rynku. W mediach społecznościowych artystów dowiadujemy się jedynie, że Sztossingery pojawią się na 12″ oraz w serwisach streamingowych. Promuje je Schmoltz Viva Italia Remix utworu Pappardelle all’arrabbiata.

HAU EP docenione

Czy nowe projekty Belmondawga okażą się hitami? Ciężko przewidywać, jednak zdecydowanie jest na to szansa. Hustle As Usual EP wyniosło bowiem rapera po raz kolejny w jego karierze na świeczniki. Projekt, za którego produkcję odpowiada Expo2000, został doceniony na gali Lech Polish HipHop Awards, gdzie otrzymał wyróżnienie najlepszej EP-ki roku. Młody G z Gdyni zagrał także podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Patrząc na złą prasę, jaką miał raper jeszcze kilka lat temu, można powiedzieć, że udało mu się przysłowiowo „odkuć”.

Belmondawg rozkręca się wydawniczo. Po wydanej niedawno Piekarence przyszedł czas na singiel Aglio Olio e Peperoncino. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →