kadr z teledysku „PAPPARDELLE ALL'ARRABBIATA"

„Piekarenka” to nie wszystko. Belmondawg szykuje EP-kę z The Very Polish Cut-Outs


03 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Belmondawg nie przestaje działać wydawniczo. Młody gdynianin zapowiedział projekt Sztossingery EP, który powstał we współpracy z The Very Polish Cut-Outs.

Młody Sarmata i The Very Polish Cut-Outs łączą siły

Wczoraj na kanale The Very Polish Cut-Outs ukazał się remix jednego z hitów Belmondziarza Pappardelle all’arrabbiata. Wersja Schmoltz Viva Italia Remix zapowiada wydawnictwo Sztossingery EP. Premierę EP-ki zaplanowano na jesień tego roku.

Belmondawg x The Very Polish Cut-Outs – Pappardelle all’arrabiata (Schmoltz Viva Italia Remix)

Zobacz: Belmondawg i Expo 2000 wydali maxisingiel. Piekarenka już otwarta

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie materiał się ukaże na rynku. W mediach społecznościowych artystów dowiadujemy się jedynie, że Sztossingery pojawią się na 12″ oraz w serwisach streamingowych. To kolejny tegoroczny projekt Tytusa. Urwipołeć śmierdzący groszem razem z Expo 2000 wydał w drugiej połowie lipca Piekarenkę w formie maxisingla. Za opracowanie graficzne krążka oraz specjalnego merchu odpowiada Bartosz Minkiewicz, twórca komiksu Wilq Superbohater.

Blemondawg x Expo 2000 – Piekarenka – odsłuch maxisingla

Błody G wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W pierwszej połowie sierpnia, dokładnie między 11. a 13. dniem miesiąca, odbędzie się Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Podczas trzydniowej imprezy będziemy mieli okazję zobaczyć ponad stu artystów na żywo. Do tej pory ogłoszeni zostali:

Przeczytaj także: Lech Polish Hip-Hop Festiwal 2022 prezentuje szczegółowy plan imprezy

lech polish hip-hop festival 2022 line-up
fot. materiały prasowe

Belmondawg nie przestaje działać wydawniczo. Młody gdynianin zapowiedział projekt Sztossingery EP, który powstał we współpracy z The Very Polish Cut-Outs. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Młody Sarmata i The Very Polish Cut-Outs […]

Belmondawg wystąpi na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Biletomat.pl
129 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →