Kadr z teledysku

Smolasty i Young Leosia boją się kochać? Ten singiel będzie hitem

Podziel się newsem:

Ostatnie ruchy w social mediach Smolastego i Young Leosi sugerują, że w drodze może być współpraca dwojga artystów. Sprawdź szczegóły.

Od zdjęcia do kawałka

Najpierw na Instagramach Smolastego i Young Leosi pojawiły się identyczne posty przedstawiające dwoje twórców w kadrze, który przypomina plan teledysku.

Podpis pod zdjęciem brzmiał: Boisz się kochać?, co mogło sugerować (ale niekoniecznie musiało) nazwę nowego wspólnego kawałka Smolastego i Young Leosi. 1 kwietnia wszystko stało się jasne. Faktycznie pojawił się numer.

Numer, co warto podkreślić, brzmi jak murowany kandydat do zostania ponadgatunkowym przebojem. Boję się kochać silnie nawiązuje do lat 80. (i w warstwie muzycznej, i w wizualnej, bo teledysk gra konwencją oldschoolowej imprezy), do tego ma elementy r’n’b. Zresztą posłuchajcie sami, nim natraficie na ten utwór… wszędzie.

Smolasty & Young Leosia – Boję się kochać

Ostatnie ruchy gwiazd

Debiutancka płyta Young Leosi, Hulanki, miała premierę 29 września. Od tamtej pory artystka udziela się na featuringach: ostatnio mieliśmy szansę usłyszeć ją w tracku PIĄTEK WIECZÓR nagranym wspólnie z Jacusiem.

Jacuś – PIĄTEK WIECZÓR ft. Young Leosia

Nie tak dawno temu Leosia zadeklarowała również swój udział w akcji Stand Up for Ukraine, imprezie charytatywnej, której celem jest promowanie w social mediach możliwości form wsparcia dla Ukrainy. Akcja ma również za zadanie wywrzeć presję na przedstawicieli rządów oraz szefów korporacji do powzięcia dodatkowych środków pomocy dla milionów osób, które ucierpiały w wyniku rosyjskiej inwazji w Ukrainie, jak również ofiar konfliktów w JemeniePołudniowym Sudanie czy Afganistanie.

Ostatnim wydawnictwem Smolastego jest opublikowany również w 2021 krążek Ghetto Playboy. W bieżącym roku wypuścił dwa single: Kolejna noc oraz nagrane wspólnie z Oliwką Brazil Toxic Baby. Raper jest jej bliskim przyjacielem i współpracownikiem – ostatnio w jego socialach ukazał się post z filmikiem przedstawiającym 15-letnią Oliwkę śpiewającą jego utwór.

Ostatnie ruchy w social mediach Smolastego i Young Leosi sugerują, że w drodze może być współpraca dwojga artystów. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →