Kadr z teledysku

Smolasty i Young Leosia boją się kochać? Ten singiel będzie hitem

Obserwuj nas na instagramie:

Ostatnie ruchy w social mediach Smolastego i Young Leosi sugerują, że w drodze może być współpraca dwojga artystów. Sprawdź szczegóły.

Od zdjęcia do kawałka

Najpierw na Instagramach Smolastego i Young Leosi pojawiły się identyczne posty przedstawiające dwoje twórców w kadrze, który przypomina plan teledysku.

Podpis pod zdjęciem brzmiał: Boisz się kochać?, co mogło sugerować (ale niekoniecznie musiało) nazwę nowego wspólnego kawałka Smolastego i Young Leosi. 1 kwietnia wszystko stało się jasne. Faktycznie pojawił się numer.

Numer, co warto podkreślić, brzmi jak murowany kandydat do zostania ponadgatunkowym przebojem. Boję się kochać silnie nawiązuje do lat 80. (i w warstwie muzycznej, i w wizualnej, bo teledysk gra konwencją oldschoolowej imprezy), do tego ma elementy r’n’b. Zresztą posłuchajcie sami, nim natraficie na ten utwór… wszędzie.

Smolasty & Young Leosia – Boję się kochać

Ostatnie ruchy gwiazd

Debiutancka płyta Young Leosi, Hulanki, miała premierę 29 września. Od tamtej pory artystka udziela się na featuringach: ostatnio mieliśmy szansę usłyszeć ją w tracku PIĄTEK WIECZÓR nagranym wspólnie z Jacusiem.

Jacuś – PIĄTEK WIECZÓR ft. Young Leosia

Nie tak dawno temu Leosia zadeklarowała również swój udział w akcji Stand Up for Ukraine, imprezie charytatywnej, której celem jest promowanie w social mediach możliwości form wsparcia dla Ukrainy. Akcja ma również za zadanie wywrzeć presję na przedstawicieli rządów oraz szefów korporacji do powzięcia dodatkowych środków pomocy dla milionów osób, które ucierpiały w wyniku rosyjskiej inwazji w Ukrainie, jak również ofiar konfliktów w JemeniePołudniowym Sudanie czy Afganistanie.

Ostatnim wydawnictwem Smolastego jest opublikowany również w 2021 krążek Ghetto Playboy. W bieżącym roku wypuścił dwa single: Kolejna noc oraz nagrane wspólnie z Oliwką Brazil Toxic Baby. Raper jest jej bliskim przyjacielem i współpracownikiem – ostatnio w jego socialach ukazał się post z filmikiem przedstawiającym 15-letnią Oliwkę śpiewającą jego utwór.

Ostatnie ruchy w social mediach Smolastego i Young Leosi sugerują, że w drodze może być współpraca dwojga artystów. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Od […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →