materiały prasowe

Sarius i Smolasty łamią pierwszą zasadę „Fight Clubu” promując FAME MMA 11


16 września 2021

Podziel się newsem:

2 października o 20:00 odbędzie się gala Fame MMA 11 w Arenie Gliwice. Z okazji zbliżającego się wydarzenia, organizatorzy gali postanowili wypromować wydarzenie okazyjnym singlem. W teledysku wystąpili m.in. Filipek, Norman Parke i Marcin Malczyński.

Sarius i Smolasty promują Fame MMA 11

Organizatorzy Fame MMA 11 zaprosili Sariusa, Smolastego i Louisa Villaina do stworzenia specjalnego utworu promocyjnego. Wypadkową połączenia trzech twórców jest piosenka Nieśmiertelni, którą wzbogacono teledyskiem. Za reżyserię obrazu odpowiada Krzysztof Kiziewicz i Radovan Lee.

FAME 11: Fight Club – Smolasty x Sarius

Znane nazwiska w teledysku

Dzieło Kiziewicza i Lee bogate jest w cameo uczestników zbliżającej się gali. Na ekranie zobaczymy np. Sylwestra Wardęgę jako tresera kogutów albo walczącego w stodole Marcina Malczyńskiego. W teledysku przewijają się także Norman Parke, Boxdel czy Filipek.

Zobacz: Czy Kubańczyk namiesza jeszcze w polskim rapie?

Kto zawalczy na Fame MMA 11?

Podczas zbliżającej się gali na fanów sportów walki czekać będzie 10 walk. Zmierzą się ze sobą m.in. Filipek z Ferrarim, Smolasty z Miłym Panem oraz Norman Parke z Borysem Mańkowskim. Ostatni duet zmierzy się w formie Dirty Boxing, czyli 15 minut walki bez podziału na rundy. Pojedynek ParkeMańkowski będzie walką wieczoru.

  1. Borys Mańkowski – Norman Parke – walka wieczoru
  2. Wojtek WiP Bros Przeździecki – Sylwester Wardęga – co main event
  3. Norbert Smolasty Smoliński – Piotr Miły Pan Kołaczyński
  4. Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska – Patrycja Wieja
  5. Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula
  6. Michał Boxdel Baron – Maksym Ziółkowski
  7. Filip Filipek Marcinek – Amadeusz Ferrari Roślik
  8. Krystian Krycha Wilczak – Aleksandr Sasha Muzheiko
  9. Piotr Szeli Szeliga – Krzysztof Fericze
  10. Mikołaj Mixer Magdziarz – Piotr Popo Węgrzy

FAME 11 F2F: Smolasty vs Miły Pan

2 października o 20:00 odbędzie się gala Fame MMA 11 w Arenie Gliwice. Z okazji zbliżającego się wydarzenia, organizatorzy gali postanowili wypromować wydarzenie okazyjnym singlem. W teledysku wystąpili m.in. Filipek, Norman Parke i Marcin Malczyński. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →