kadr z „Amfisbena vlog 4"

Żabson i Young Igi dziękują za trasę promującą „Amfisbenę” ostatnim vlogiem

Podziel się newsem:

Amfisbena Tour dobiegła końca. Żabson i Young Igi podziękowali fanom za wspólne koncerty czwartym vlogiem relacjonującym cykl wydarzeń. Obok raperów w filmie pojawiła się m.in. Young Leosia.

Żaba z Igim zakończyli wspólną trasę koncertową

5 maja w warszawskiej Progresji Żabson wraz z Young Igim zakończyli Amfisbena Tour promującą wspólne wydawnictwo raperów.

Zobacz: Żabson i Young Igi w Krakowie: tak się dba o swoich fanów [relacja]

W ramach podziękowań duet opublikował na kanale INTERNAZIOMALI czwartą część Amfisbena Vlog autorstwa god.wifi. Obok autorów wspomnianego materiału pojawiła się m.in. Young Leosia.

Żabson & Young Igi – Amfisbena Vlog 4

Pierwszy epizod vlogów pojawił się na kanale Żabsona na początku kwietnia, niedługo po rozpoczęciu trasy. Kolejne odcinki ukazywały się w mniej więcej regularnych odstępach. Przedostatni film, ukazujący Amfisbena Tour od kulis, ujrzał światło dzienne na początku maja.

Young Igi wystąpi podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Mazury Hip Hop Festiwal 2022 to już dwudziesta edycja giżyckiego festiwalu. Organizatorzy po raz kolejny zapraszają do Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1. Impreza odbędzie się w dniach 14-16 lipca. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia z dostępnych pul wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Jednym z ponad dwudziestu występujących będzie Young Igi. Oprócz współautora Amfisbeny na scenie pojawią się również m.in. Jan-rapowanie, Oliwka Brazil, wspomniana wcześniej Young Leosia, Kizo, Szpaku, Malik Montana oraz Kaz Bałagane.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

– zachęcają organizatorzy

Amfisbena Tour dobiegła końca. Żabson i Young Igi podziękowali fanom za wspólne koncerty czwartym vlogiem relacjonującym cykl wydarzeń. Obok raperów w filmie pojawiła się m.in. Young Leosia. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino […]

Young Igi zagra podczas XX edycji Mazury Hip Hop Festiwal

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →