Porobione Studio

Żabson i Young Igi z kolejnym klipem z “amfisbeny”


25 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Żabson i Young Igi promują swój ostatni album amfisbena klipem do Polskiego Karnawału, jednego z najpopularniejszych utworów z albumu. Sprawdź szczegóły.

Klip do faworyta słuchaczy

Żabson i Young Igi nie przestają promować swojego ostatniego materiału zatytułowanego amfisbena. Do tej pory ukazały się klipy do utworów Icey, Ziemia Na Marsie i Buty Na Rzepy, a dziś do sieci trafiło wideo do czwartego utworu z płyty. Polski Karanawał okazał się być faworytem słuchaczy, mimo że bez klipu, osiągając wynik ponad 4 milionów odtworzeń w platformie Spotify, co stanowi drugi najlepszy wynik z amfisbeny (za Icey z blisko 9 milionami odtworzeń). Naturalną decyzją Żabsona i Igiego wydaje się więc wydanie wideo właśnie do tego utworu. Za bit do Polskiego Karnawału odpowiada Sir Mich, a autorami klipu jest Porobione Studio. Co ciekawe jako reżyser wpisany jest nie kto inny jak Żabson.

Żabson & Young Igi – Polski Karnawał

Sukces liczbowy

Popularność muzyki Żabsona i Young Igiego zwiastowała, że ich wspólny projekt okaże się dużym sukcesem pod kątem liczbowym i nie stało się inaczej. Wszystkie single z pierwszej części amfisbeny, której premiera miała miejsce w styczniu, przekroczyły milion odsłuchów w serwisie Spotify, a utwory z edycji deluxe pewnie zmierzają w podobnym kierunku. Amfisbena była także notowana po raz pierwszym w ostatnim zestawieniu OLiS i zadebiutowała na drugim miejscu, ustępując jedynie Buforowi Jana-rapowanie. W przyszłym tygodniu Żabson i Young Igi wyruszą w trasę koncertową. Duet wystąpi ze wspólnym materiałem w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Rzeszowie, Poznaniu i Warszawie. Można się jednak spodziewać, że na tym koncertowanie z amfisbeną się nie skończy, a sukces albumu przyczyni się do licznych zaproszeń na rapowe festiwale.

Żabson i Young Igi promują swój ostatni album amfisbena klipem do Polskiego Karnawału, jednego z najpopularniejszych utworów z albumu. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Klip do faworyta słuchaczy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →