fot. materiały prasowe

Lot 022 znika z Nowogrodzkiej. Co stanie się z klubem Kaza Bałagane?

Podziel się newsem:

Po niewiele ponad pół roku funkcjonowania Lot 022, klub Kaza Bałagane, zniknie z ulicy Nowogrodzkiej 31 w Warszawie. Jaki będzie jego dalszy los? Sprawdź szczegóły.

Lot 022 wchodzi w tryb samolotowy

Po niewiele ponad pół roku od otwarcia klubu Lot 022 przy Nowogrodzkiej 31, lokal, którego właścicielem jest Kaz Bałagane, zniknie z tej lokalizacji. Nie są znane powody zaistniałej sytuacji, jednak ludzie związani z Lotem stanowczo odcinają się od kolejnych działań, jakie będą miały miejsce przy Nowogrodzkiej 31 i zapewniają, że powrócą w tym samym stylu, w nowym miejscu. Warto przypomnieć zapowiedzi sprzed otwarcia klubu:

Zależy nam na regularnej organizacji imprez na najwyższym poziomie w oparciu o tylko i wyłącznie świeże brzmienia w postaci setów zawierających muzykę rapową zarówno z UK, Niemiec, Atlanty, Nowego Jorku czy Memphis, jak i brzmień popowych czy reggaetonowych. W klubie dostępne są dwie elegancko wykończone sale, gdzie będą grali najlepsi DJ-e w kraju.

Poniżej znajdziecie natomiast oficjalne oświadczenie dotyczące zamknięcia Lotu 022.

Oświadczenie na profilu instagramowym klubu Lot 022

Kaz Bałagane zagra w Katowicach!

Już 2 lipca Kaz Bałagane wystąpi w Katowicach w ramach Lata w Plenerze przed budynkiem klubu P23. Raper przyjedzie promować swój ostatni album – Cock.Oz Mixtape. W informacji na stronie koncertu możemy przeczytać:

Cock.Oz Mixtape to ostatnie wydawnictwo Kaza Bałagane, które dzięki takim singlom jak Blueface z udziałem Młodego Drona czy Szafa z gościnną zwrotką Oskara83 szturmem wdarło się na OLiS. Wakacyjna, mixtejpowa forma albumu, okraszona dużą dawką humoru i gorzkimi przemyśleniami Kaza stworzyła kompletny materiał sprawdzający się świetnie na koncertach. Podczas występu nie zabraknie narkopopowych klasyków oraz topowych singli!

Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Po niewiele ponad pół roku funkcjonowania Lot 022, klub Kaza Bałagane, zniknie z ulicy Nowogrodzkiej 31 w Warszawie. Jaki będzie jego dalszy los? Sprawdź szczegóły. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i […]

Kaz Bałagane w Katowicach!

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →