Aptly Filmz

Kaz Bałagane otwiera własny klub


18 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Po półtora miesiąca od tajemniczej grafiki z napisem Lot022 Kaz Bałagane ogłasza otwarcie własnego klubu.

Klub Lot022

Lot022 nawiązujący nazwą do klasycznego wydawnictwa Kaza będzie mieścił się przy ulicy Nowogrodzkiej 31 w Warszawie. Jak możemy przeczytać na profilu instagramowym klubu:

Zależy nam na regularnej organizacji imprez na najwyższym poziomie w oparciu o tylko i wyłącznie świeże brzmienia w postaci setów zawierających muzykę rapową zarówno z UK, Niemiec, Atlanty, Nowego Jorku czy Memphis, ale i brzmień popowych czy reggaetonowych. W klubie dostępne są dwie elegancko wykończone sale, gdzie będą grali najlepsi DJ-e w kraju.

Dość tajemnicze zdjęcia na profilu prezentują Kaza stojącego w hangarze lotniczym. Ciężko powiedzieć, czy jest to sugestia elementów wystroju nowego klubu. Hangar ten można było zobaczyć już na teledysku do utworu Blueface nagranego wspólnie z Młodym Dronem. Promował on Cock.0z Mixtape, ostatnie wydawnictwo Kaza Bałagane, które zadebiutowało na pierwszym miejscu zestawienia OLiS.

Kaz Bałagane otwiera własny klub
Logo klubu Lot022, źródło: profil instagramowy Lot022

Kaz Bałagane – Blueface (Feat. Młody Dron) @Sher7ock 

Pierwszy event w Locie022

Pojawiło się już wydarzenie na Facebooku promujące pierwszą imprezę w Locie022 jak możemy przeczytać w jego opisie:

Narkopop Airlines zaprasza na pierwszy wspólny LOT.30.10 otwieramy nowe miejsce na mapie Warszawy. Inauguracyjny lot na pokładzie SP-LOT022 wprowadzi Was w klimat rozrywki na poziomie, w której jesteśmy specjalistami. Co weekend będziemy serwować muzyczny przelot od Atlanty przez Londyn, Berlin, Paryż czy Neapol. Tylko świeżyzna i porządne brzmienia na czasie. Nie usłyszycie u nas „In love with the coco” ani „Still D.R.E.” To jest pierwsza klasa, a nie tanie linie.Pierwszy pilot w kokpicie: kpt Kaz Bałagane

Zgodnie z zapowiedzią na evencie wystąpią Borucci, Kotojeleń oraz IGOR M (SO HARD.). Start imprezy o godzinie 22, wciąż czekamy na rozpoczęcie przedsprzedaży biletów, która ma rozpocząć się już wkrótce.

Reedycja Lotu022 jeszcze nie teraz

Część fanów może jednak czuć się zawiedziona. Widząc Lot022 w głowach wielu z pewnością urodziła się nadzieja na reedycję wspólnego projektu Kaza Bałagane i Smolastego. Na to jednak nie zapowiada się przynajmniej w najbliższej przyszłości. Płyta, która z pewnością przyczyniła się do przedstawienia Kaza szerszej publiczności do dziś dla wielu jest najlepszym jego projektem. Na albumie znajduje się również hitowy Dr Traphouse nagrany wspólnie z Belmondem współpracującym z Kazem także przy legendarnym mixtapie Sos, Ciuchy i Borciuchy. Obecnie muzycy są ze sobą skłóceni.

Po półtora miesiąca od tajemniczej grafiki z napisem Lot022 Kaz Bałagane ogłasza otwarcie własnego klubu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Klub Lot022 Lot022 nawiązujący nazwą do klasycznego wydawnictwa Kaza […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →