kadr z teledysku „Poj*bane stany"

Spokojnie, Igi, to trzeba na spokojnie, małymi kroplami


01 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Young Igi opublikował pierwszy solowy singiel po długim czasie. Raper pokazuje, że kropla drąży skałę.

Young Igi z solowymi nowościami

Po ostatnich zapowiedziach Young Igi opublikował w samo południe teledysk do singla Małe Krople, który od północy dostępny był w serwisach streamingowych. Autorem bitu jest @atutowy, z którym Igi już wcześniej współpracował, a mix i mastering wykonał Enzu.

Zobacz: Young Igi zapowiada solowe nowości. Pierwszy singiel w przyszłym tygodniu

Teledysk to dzieło domu produkcyjnego Studio Hologram z Maćkiem Adamczakiem, który napisał scenariusz i wyreżyserował wideo, na czele. Za zdjęcia odpowiada Adrian Kuciel. Według przewidywań Igor dalej współpracuje z wytwórnią Def Jam Recordings Poland.

Young Igi – Małe Krople

Album w drodze

Zanim Małe Krople wylądowały na streamingach, w mediach społecznościowych Igiego pojawiła się okładka singla. Choć tytułu płyty jeszcze nie zdradzono, sugestią może być napis „Notatki z marginesu”, który znajduje się w dolnym rogu fotografii. Kolejną przesłanką, że w najbliższym czasie członek OIO uraczy nas nowościami, jest opis pod najświeższym teledyskiem. Raper napisał w nim jedno zdanie, mianowicie: “Cieszę się, że wracam”.

Mimo że Igi nie zniknął ze sceny, jego ostatni solowy krążek ukazał się w październiku 2019 roku. Skan Myśli składa się z trzynastu piosenek, w tym DroptopuInnego Gatunku czy Promieni Słońca. Wśród zaproszonych nawijaczy znaleźli się Kizo, Włodi, Qry i Jan-rapowanie.

Przeczytaj także: Powrót do korzeni? Young Igi eskperymentuje z brzmieniem w najnowszym singlu!

Po dwóch latach, w 2021 roku, Igi razem z Otsochodzi Okim wydał OIO, które spotkało się z bardzo ciepłym odbiorem wśród fanów. Natomiast w tym roku w duecie z Żabsonem oddali w ręce słuchaczy amfisbenę w wersji podstawowej i deluxe.

Young Igi – Skan myśli – odsłuch albumu

Young Igi opublikował pierwszy solowy singiel po długim czasie. Raper pokazuje, że kropla drąży skałę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Young Igi z solowymi nowościami Po ostatnich zapowiedziach Young […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →