media społecznościowe artysty

Wac Toja publikuje nowy singiel po długiej przerwie


21 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Wac Toja wrzucił na Youtube oraz platformy streamingowe nowy kawałek o tytule Kieliszki. Jest to pierwszy solowy materiał rapera od kilku miesięcy. Sprawdź!

Wac Toja – Kieliszki

Bit do numeru wyprodukował Sher7ock. Mixem i masteringiem zajął się Enzu.

Ostatnie ruchy artysty

Nie tak dawno temu do sieci trafił track Lot, będący współpracą Waca z Kizo. Numer w ciągu dwóch tygodni od swojej premiery zdołał wykręcić blisko 3.5 miliona wyświetleń. To nie pierwsza taka kooperacja – duet słynie z wypuszczania wspólnych tracków, które podbijają wakacyjne zestawienia słuchalności. Mają na koncie m.in. Nasze Lato na bicie BeMelo (prawie dwadzieścia osiem milionów wyświetleń), LUCKY PUNCH (niemal trzydzieści dziewięć milionów viewsów), TAKI ZWYCZAJ (dziewięć milionów) czy BUTLĘ, którą wysłuchano na platformie Google blisko dwa i pół miliona razy.

Kizo ft. Wac Toja – LOT (prod. BeMelo)

Wcześniej raper brał udział w projekcie DREAMKAST, czyli mixtapie DJ-a Moyesa i DJ-a Black Belta będącym zestawieniem blendów wokali polskich raperów (BedoesschafterWac Toja) z podkładami najpopularniejszych zagranicznych hitów.

Mixtape to nasze przedstawienie się światu jako duet. To materiał, na który poświęciliśmy bardzo dużo czasu, bo takie wklejanie wokali na istniejące podkłady to długie godziny dłubania i aranżowania całości. Do tego trzeba być jeszcze konsekwentnym i regularnie pracować, a my jesteśmy dj-ami…. Projekt DREAMKAST to też ukłon w stronę starej generacji konsol. Poświęciliśmy dużo naszego życia na pokonywanie kolejnych planszy, a ten mixtape pozwala nam wrócić do tamtych czasów.

– mówili o projekcie jego autorzy

Krzy Krzysztof, Wac Toja – Zawsze Przed by DREAMKAST

Natomiast ostatnim solowym materiałem twórcy był wydany w 2021 album Cały Lokal Skacze. Od tamtej pory mieliśmy okazję usłyszeć go jedynie w kooperacjach. Czy tytułowy singiel jest zapowiedzią nowego wydawnictwa rapera? Trzymamy kciuki, by tak było!

Wac Toja wrzucił na Youtube oraz platformy streamingowe nowy kawałek o tytule Kieliszki. Jest to pierwszy solowy materiał rapera od kilku miesięcy. Sprawdź! Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Wac Toja – Kieliszki […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →