fot. Maksym Rudnik

Bedoes w roli youtubera gra w “FIFĘ 22” na kanale 2115


01 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Współpraca Borysa z marką EA Sports nabiera tempa. Bedoes oficjalnie rozpoczął serię filmów na kanale 2115 Gang, w której prezentuje gameplay z najnowszej odsłony FIFY.

Bedoes na wirtualnej murawie

FIFA 22 od dziś dostępna jest dla graczy na całym świecie. Miłośnicy wirtualnej piłki nożnej mogą testować nowe mechaniki i cieszyć się nowymi animacjami. Dzień przed premierą gry pojawił się pierwszy gameplay z FIFY w wykonaniu rapera z Bydgoszczy. Na kanale 2115 GANG, Bedoes opublikował zapis z meczu przeciwko Lankowi. Film nagrano w warszawskim The Box. Cała akcja promocyjna prowadzona jest we współpracy z projektem The Collective.

Zostałem ambasadorem FIFY 22 – Bedoes x The Collective

Zobacz: Soundtrack do gry FIFA 22 już jest. A na nim? Little Simz, Ty Dolla $ign i Martin Garrix

Przed Wami pierwszy odcinek nowej serii, w której Bedoes wraz z przyjaciółmi, raperami i sportowcami testuje najnowsze wydanie FIFA 22. Jako oficjalny ambasador gry – jedyny w Polsce spoza świata esportu, który na całym świecie otrzymał jeden z tysiąca przedpremierowych egzemplarzy gry – ma szansę spróbować swoich sił i pokazać Wam swoje umiejętności. Pierwszym gościem nie bez powodu został Lanek. Najwyższy czas rozstrzygnąć, który z nich jest lepszy. Sprawdźcie pierwsze wrażenia z rozgrywki. Nagrania odbyły się w The Box – nowej przestrzeni kreatywnej na mapie Warszawy

– informuje opis pod meczem.

Autor Rewolucji Romantycznej miał przedpremierowy dostęp do gry

O współpracy z The Collective i EA Sports, Bedoes poinformował parę dni temu na swoim instagramie. Raper został jedyną osobą spoza świata gamingowego, która otrzymała przedpremierowy dostęp do FIFY 22. W udostępnionym wówczas poście, Bedoes zapewniał:

Niewiele mogę zdradzić na ten moment, ale to tylko kropla w oceanie tego, co dla Was przygotowaliśmy razem z The Collective. Wielkie rzeczy w drodze.

Dziś wiemy na pewno, że jedną z tych rzeczy jest seria spotkań na cyfrowych boiskach z ludźmi ze świata muzyki i sportu. Kolejne działania Maffijczyka i The Collective – jak na razie – owiane są tajemnicą.

Współpraca Borysa z marką EA Sports nabiera tempa. Bedoes oficjalnie rozpoczął serię filmów na kanale 2115 Gang, w której prezentuje gameplay z najnowszej odsłony FIFY. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →