fot. materiały prasowe

Wac Toja chce promować sportowy tryb życia. Raper został sponsorem lokalnego klubu piłkarskiego


17 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Wac Toja postanowił zaangażować się w życie społeczne miasta, z którego pochodzi. Raper został sponsorem klubu piłkarskiego.

Wac Toja sponsorem klubu piłkarskiego

Wczoraj w Internecie pojawiła się informacja, że Wac Toja zaangażował się w sport. Wszystko przez Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy Olimpia Kisielice, którego sponsorem został raper. Na trykotach zespołu umiejscowiono logotyp firmy Cały Lokal Skacze, która należy co Wacława. Decyzja o wsparciu tego właśnie klubu nie wzięła się znikąd. W przeszłości raper, który pochodzi z Kisielic, był zawodnikiem drużyny juniorskiej Olimpii Kisielice. Wac Toja grał wówczas na pozycji prawego pomocnika.

Zobacz: Najnowszy singiel Kubańczyka o piątku każdemu umili poniedziałek. Gościnnie Wac Toja

Władze MLKS Olimpii Kisielice zapewniają, że współpraca między klubem a artystą nie kończy się jedynie na logotypie. W poście opublikowanym na oficjalnym profilu drużyny pojawiła się wzmianka, by śledzić media społecznościowe klubu. Władze MLKS Olimpii Kisielice zapewniają, że „niejednokrotnie będzie tu o nim [Wacu – przyp. red.] głośno”. „Trójkolorowi” zadebiutują w nowych trykotach już 21 sierpnia.

Cieszymy się, że pomimo sławy, którą osiągnął, wciąż pamięta o swoim LOKALnym zespole i z własnej inicjatywy chce pomóc w jego rozwoju!

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie korzystna dla obu stron, a Wacławowi dziękujemy za zaufanie i obiecujemy godnie reprezentować jego imię na strojach, które nam przeznaczył!

– czytamy w komunikacie.
wac toja mlks olimpia kisielice
fot. media społecznościowe MLKS Olimpii Kisielice

Wac Toja nie jest pierwszym raperem, którego logo pojawiło się na piłkarskich trykotach. W zeszłym roku QueQuality, jeszcze pod wodzą Quebonafide, również pojawiło się na strojach sportowców. Z okazji Dnia Dziecka i Mistrzostw Europy wytwórnia wsparła drużynę ULKS Orzeł Źlinice wraz z przylegającą do niej akademię piłkarską.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że od początku maja w koszulkach z logo QueQuality trenują 8-9 latkowie z grupy żaków, a także seniorska drużyna Orzeł Źlinice starająca się o awans do czwartej ligi opolskiej

– informowało QueQualiy w maju zeszłego roku.
quequality orzeł źlinice
fot. materiały prasowe

Wac Toja postanowił zaangażować się w życie społeczne miasta, z którego pochodzi. Raper został sponsorem klubu piłkarskiego. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →