Hit wakacji? Kizo i Wac Toja prezentują „Lucky Punch”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kizo kontynuuje promocję nadchodzącego krążka pt. Posejdon. Tym razem połączył siły z jednym z ciekawszych zawodników na scenie, jakim bez wątpienia jest Wac Toja.

Lucky Punch hitem tegorocznych wakacji?

Lucky Punch od Kizo bez wątpienia ma wszystko, aby stać się numerem, który będzie gościł na większości wakacyjnych playlist. Przede wszystkim jest to utwór, przy którym powinniśmy bawić się w gronie znajomych na plaży. Zatem nie uświadczymy tu żadnych technicznych fajerwerków. Jednak to nie jest żadnym problemem, ponieważ numer broni się świetną rytmiką.

Największą zaletą tego kawałka zdecydowanie jest bit wyprodukowany przez MØJI’ego, co w połączeniu z nawijką Kizo daje efet znakomitego letniaka.

Kizo feat. Wac Toja – Lucky Punch

Pomimo tego, że Lucky Punch swoją premierę miał zaledwie 3 dni temu, to zdobycie prawie miliona wyświetleń i pierwszego miejsca na karcie Na Czasie nie było dla Kiza żadnym problemem. Kawałek uzbierał także ponad 100 tysięcy odsłuchów w serwisie Spotify.

Posejdon albumem z największą ilością bangerów

Tak o swoim albumie mówi Kizo, oczywiście na krążku znajdzie się numer Lucky Punch, ale oprócz niego w trackliście krążka znajdziemy także niedawno opublikowany numer – ART. Ponadto, Posejdon wypełniony został po same brzegi gośćmi.

Kizo – ART

Na najnowszym krążku Kizo pojawia się chociażby Szpaku, Żabson, Young Igi, Kabe, Tymek, Major SPZ, Kaz Bałagane, Wac Toja, OG Olgierd, olszakumpel, Sapi Tha King, Aero, Joda, Chivas oraz niemieckojęzyczny raper Jaill.

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem bardzo ciekaw efektu końcowego, a w szczególności tego, czy Kizo wywiąże się ze swoich słów dotyczących nadchodzącego albumu. Jestem także ciekaw tego, czy Posejdon będzie w pewnym stopniu nawiązywał do kawałków rapera ze świetnego Ortalionu. Albo chociażby do tego, co mogliśmy usłyszeć na albumie TROYA.

kizo - Posejdon - okładka albumu
Kizo – Posejdon – okładka albumu

Premiera Posejdona przewidziana jest dopiero na 23 października. Zatem przed nami jeszcze długa droga. Należy się więc spodziewać tego, że do samej premiery będzie nam dane usłyszeć jeszcze 2, lub 3 single.

Natomiast Wy możecie zamówić album już teraz. Preorder Posejdona dostępny jest na stronie mytosukces.pl. Dostępna jest także wersja limitowana. Znajdziemy w niej koszulkę, skarpetki, a nawet zapach do samochodu.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.