Nowa funkcja od Spotify – słuchaj muzyki wspólnie z przyjaciółmi!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Spotify wprowadza nową funkcję, dzięki której będziecie mogli słuchać muzyki wspólnie z przyjaciółmi, zostając w domu.

Domowa kwarantanna utrudniła nam życie społeczne i uniemożliwiła wykonywanie naszych ulubionych czynności, które dotychczas robiliśmy w gronie znajomych. Jednak nie musi to oznaczać, że nasze życie towarzyskie zaniknie!

Wspólna impreza z przyjaciółmi podczas #zostańwdomu? Tak!

Serwisy internetowe z przeróżnych dziedzin wychodzą naprzeciw wymaganiom obecnej, niełatwej sytuacji i umożliwiają nam zdalne spotkania z przyjaciółmi. Od jakiegoś czasu, dzięki specjalnej wtyczce możemy wspólnie oglądać filmy i seriale na Netflixie, pozostając we własnych domach. Teraz możecie również rozkręcić wspólną imprezę online!

Wczoraj Spotify wprowadziło nową funkcję, która pozwala na wspólne, strumieniowe słuchanie muzyki. Sesja grupowa pozwala połączyć konta kilku użytkowników z dostępem do płatnej wersji Spotify Premium.

Spotify sesja grupowa

Sesja grupowa na Spotify – wspólne słuchanie muzyki online

Łączycie się za pomocą specjalnego kody kreskowego, wygenerowanego przez użytkownika hosta i wszyscy zostajecie didżejami, tworząc własną playlistę. Dodajecie utwory do kolejki, usuwacie je z niej, odtwarzacie, pomijacie kawałki i przede wszystkim – słuchacie muzyki wspólnie!

Sesja grupowa wygasa po godzinie bezczynności. Możliwość jej włączenia znajdziecie w swoich aplikacjach mobilnych w sekcji „Podłącz do urządzenia”. Odpalajcie i zaplanujcie taneczną domówkę online ze swoimi przyjaciółmi!

Spotify sesja grupowa

Spotify wprowadza nową funkcję, dzięki której będziecie mogli słuchać muzyki wspólnie z przyjaciółmi, zostając w domu. Domowa kwarantanna utrudniła nam życie społeczne i uniemożliwiła wykonywanie naszych ulubionych czynności, które dotychczas robiliśmy w gronie znajomych. Jednak nie musi to oznaczać, że nasze życie towarzyskie zaniknie! Wspólna impreza z przyjaciółmi podczas #zostańwdomu? Tak! Serwisy internetowe z przeróżnych […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.