media społecznościowe artysty

Wac Toja i Trill Pem prezentują „DOBRY SHIT”


09 września 2021

Podziel się newsem:

Wac Toja nie zwalnia tempa. Po kwietniowym FIVE raper wciąż przygotowuje Cały Lokal Skacze. W Internecie pojawił się kolejny singiel pt. DOBRY SHIT z gościnnym udziałem Trill Pema. Nie jest to jedyny utwór promujący wydawnictwo.

Raper promuje kolejny album w tym roku

Utwór DOBRY SHIT to kolejny z singli reklamujących płytę CLS, tj. Cały Lokal Skacze. Oprócz Waca w utworze udzielił się również związany z Fresh N Dope, Trill Pem. Autorem bitu jest Grvcy, za teledysk odpowiada Moher. Mix i mastering to dzieło gdańskiego Selekta Studio.

Wac Toja feat. Trill Pem – DOBRY SHIT

Wac w wydawniczym szale

Raper intensywnie promuje nadchodzący album. W ciągu niespełna dwóch miesięcy na oficjalnym kanale twórcy pojawiły się aż cztery teledyski. Na liście gości oprócz Trill Pema widnieją TEDE i Kizo. Do tej pory niewiele wiadomo o kształcie płyty jako całości. W oficjalnym sklepie Waca widnieje komunikat, że data premiery oraz tracklista zostaną ogłoszone wkrótce. Wydanie Cały Lokal Skacze dostępne na stronie sklepu zawierać będzie autograf Wac Toja, cztery naklejki oraz album.

Zobacz: Wac Toja i TEDE we wspólnym singlu

Wac Toja feat. Kizo – BUTLA

Wac Toja – Cały Lokal Skacze – czy znamy większą liczbę singli?

Wac TojaCAŁY LOKAL SKACZE – to najnowszy album artysty, pełen hitów, które porwały już miliony słuchaczy. Wbijaj w letni vibe i popłyń razem z Kapitanem i Butlą przez Lato gorące jak Tropical Island

– zapewnia notka na stronie preorderu.

Śledząc listę publikacji na oficjalnym kanale YouTube artysty, część miniatur do wideoklipów – w tym te wspomniane wyżej – utrzymane są w tej samej stylistyce. Serię rozpoczyna KAPITAN (nadmieniony w notce) opublikowany ponad 11 miesięcy temu. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że reprezentant Fresh N Dope zaprezentuje nam na Cały Lokal Skacze również Slow Motion, COLĘ, Promises oraz X i Y.

Wac Toja nie zwalnia tempa. Po kwietniowym FIVE raper wciąż przygotowuje Cały Lokal Skacze. W Internecie pojawił się kolejny singiel pt. DOBRY SHIT z gościnnym udziałem Trill Pema. Nie jest to jedyny utwór promujący wydawnictwo. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →