Wac Toja i TEDE zabierają słuchaczy na “Tropical Island”


27 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

W momencie, gdy lato nieubłaganie dobiega końca, Wac Toja i TEDE serwują słuchaczom jeszcze jeden wakacyjny banger. I przy okazji zabierają nas na Tropical Island.

Kolejny wspólny hit Waca i TDF-a

Tropical Island w wersji audio w sieci pojawiło się już przed dwoma dniami. Wczoraj natomiast nowy numer, który wspólnie nagrali Wac Toja i TEDE zaprezentowano wraz z klipem. Wyprodukowany przez GeezyBeatz utwór to już drugi letni hit, jaki w ostatnim czasie wspólnie popełnili reprezentant Fresh N Dope i szef NWJ. Pierwszym był promujący album KA$ABLANCA, wypuszczony w czerwcu singiel WIĘCEJ. A to nie wszystko! We wrześniu bowiem czeka nas BIBA, czyli numer, który Wac Toja i TEDE nagrali wspólnie z myślą o producenckim albumie OLIMP, za którego realizacją stoją Chris Carson i DJ Soina. Teraz jednak wracamy już na Tropical Island. Pomoże nam w tym odpowiedzialny za realizację teledysku Moher. Singiel stanowi kolejną zapowiedź albumu Cały Lokal Skacze – najnowszego, solowego materiału Waca.

Wac Toja ft. Tede – TROPICAL ISLAND

Premiera albumu Cały Lokal Skacze przesunięta na termin bliżej nieokreślony

Wac Toja swój najnowszy solowy album początkowo nagrywał z zamiarem stworzenia luźnego materiału, który dostarczyć ma numery pełne wakacyjnego vibe’u. Premierę płyty Cały Lokal Skacze zaplanowano na 27 sierpnia. W trakcie prac nad wydawnictwem, pierwotny koncept jednak ewoluował, a co z tym związane, zaplanowaną premierę krążka odwołano. Nowej daty wydania albumu Cały Lokal Skacze jeszcze nie ujawniono, gdyż prace nad nim cały czas trwają. O zaistniałej sytuacji za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował przed dwoma dniami sam Wac Toja.

“Cały Lokal Skacze” miał być początkowo luźnym albumem, który łączy wakacyjne i vibe’owe numery, ale ten koncept wyewoluował. Codziennie pracuję nad muzyką w studio lub w trasie na koncerty, których gram teraz najwięcej w mojej karierze. W sierpniu mamy ich aż 18, a dodatkowo realizujemy klipy do moich i gościnnych singli. To ogromna ilość miast, ludzi, kilometrów i inspiracji. Z tego powodu nie chcę zamykać jeszcze tego albumu, tylko go dopracować i rozbudować. Dzięki za zaufanie, ale muszę przełożyć jego premierę. Kiedy dokładnie będzie miała ona miejsce, poinformuję Was wkrótce

– przekazuje Wac Toja

Fresh N Dope prezentuje kolejny klip promujący album “Cały Lokal Skacze”, którego premierę z dnia dzisiejszego przesunięto na nieznany jeszcze termin.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →