TEDE & SIR MICH w nowym singlu tłumaczą, czym jest „OVERFLEXYN”


27 kwietnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Klasycznie rapowa KA$ABLANCA w wykonaniu duetu TEDE & SIR MICH w pełnej wersji zabrzmi w połowie czerwca. Do tego czasu panowie z pewnością nie dadzą o sobie zapomnieć ani na chwilę.

OVERLEXYN przedstawiony na klipie

Nowym powodem, by wspomnieć o pracujących wspólnie od około dwunastu już lat twórcach, jest kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo TDF-a i Micha. Po nakręconym w egzotycznej scenerii Republiki Dominikańskiej obrazku do numeru LEĆ ZE MNĄ, przyszedł czas na zrealizowany już w rodzimych stronach klip do kawałka OVERLEXYN. Wersje audio tego numeru usłyszeć mogliśmy w wersji DIGITAL albumu KA$ABLANCA. TEDE & SIR MICH z zaskoczenia wrzucili go na streamingi w poprzednim miesiącu. Sam OVERLEXYN porusza temat zbytniego obnoszenia się z kosztownymi ubraniami i towarzyszący temu zjawisku, tak zwany, flex. Reżyserią klipu zajął się Cezar Lit.

TEDE & SIR MICH – OVERLEXYN

Najpierw DIGITAL, następnie REAL

Zapowiedź, że albumem KA$ABLANCA duet TEDE & SIR MICH wraca do klasycznie hip-hopowych brzmień, zaskoczyła słuchaczy jeszcze zimą. TDF-pracując nad tym albumem zamierzał „(…) zacząć wszystko od początku, powrócić do korzeni i znaleźć rap od nowa”. Potwierdzenie powyższego usłyszeć mogliśmy w każdym kolejnym singlu zapowiadającym wydawnictwo KA$ABLANCA. Że TEDE & SIR MICH wyszli już z fazy na DISCO NOIR przekonaliśmy się dobitniej nieco później. Dokładnie, kiedy okrojoną wersję albumu KA$ABLANCA zamieszczono na streamingach. I tym ruchem duet z NWJ po raz kolejny mocno zaskoczył. Udostępnienie do odsłuchu połowy albumu na dwa miesiące przed premierą, nie należy bowiem do standarowego zachowania Pamiętajmy jednak, o kim jest tutaj mowa.

TEDE & SIR MICH – KA$ABLANCA DIGITAL – odsłuch

KA$ABLANCA najlepszym albumem duetu TEDE & SIR MICH?

Przy okazji publikacji klipu do numeru OVERFLEXYN uzyskaliśmy kilka świeżych informacji na temat albumu KA$ABLANCA. Trzynasty album duetu TEDE & SIR MICH będzie „prawdziwie hip-hopową produkcją”. TDF ocenia ten materiał, jako najlepszy, spośród wszystkich, które nagrał współpracując z Michałem Kożuchowskim.

Ten album jest prawdziwie hip-hop’ową produkcją. Czysty rap, jaki udało nam się z Michem przemycić w brzmieniu i warstwie lirycznej tego albumu, jest niepowtarzalny. Cała płyta jest prawdopodobnie najlepszą produkcją w naszej karierze, a nadal trzymamy 10 asów w rękawie, jakimi są kawałki z wersji REAL

– TEDE o albumie KA$ABLANCA

W pełni o wszystkim przekonamy się 19 czerwca. Na ten dzień bowiem zaplanowano premierę albumu KA$ABLANCA REAL, już na tradycyjnych nośnikach. Po więcej informacji o najnowszym wydawnictwie duetu TEDE & SIR MICH odsyłamy do tego miejsca. Z kolei preorder albumu KA$ABLANCA dostępny jest na stronach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl.

Sopot Hip-Hop Festival – 18 lipca 2021 – bilety

Sopot Hip-Hop Festival, na którym wystąpią również bohaterowie dzisiejszego tekstuodbędzie się 18 lipca w Operze Leśnej w Sopocie. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl

TEDE zdradza również, że zaplanowana na czerwiec KA$ABLANCA REAL jest najlepszą płytą jaką nagrał z Sir Michem.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →