„LEĆ ZE MNĄ”, wakacyjny banger od duetu TEDE & SIR MICH już jest


16 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

TEDE & SIR MICH zaskakują słuchaczy praktycznie przy swoim każdym albumie. Przy okazji płyty KA$ABLANCA robią to jednak nad wyraz często. Co wcale nam nie przeszkadza!

Zaczęło się od zapowiedzi, że ma być to KA$ABLANCA klasycznie hiphopowa! Patrząc przez pryzmat ubiegłorocznego DISCO NOIR, już to było niemałym zaskoczeniem. Pozytywnym, rzecz jasna. Tak jak następujące po tej zapowiedzi single. A ostatecznie, niespodziewane zamieszczenie okrojonej wersji wydawnictwa w serwisach streamingowych jako KA$ABLANCA DIGITAL. To wszystko jednak słuchacze duetu TEDE & SIR MICH wiedzą, i zapewne dobrze już znają. Kompletną nowością jest natomiast dzisiejszy singiel LEĆ ZE MNĄ. Ten numer znajdzie się dopiero na fizycznej wersji albumu KA$ABLANCA. Oznaczonej jako REAL. I mającej ukazać się 18. czerwca.

LEĆ ZE MNĄ zapowiada wersję REAL albumu KA$ABLANCA

Zaprezentowany w dniu dzisiejszym najnowszy numer TDF’a i Micha znacznie różni się od singli, które zapowiadały wersję DIGITAL. Tym razem otrzymaliśmy bowiem skąpany w pięknym, karaibskim słońcu teledysk. Jak najbardziej adekwatny do treści i brzmienia numeru. TEDE klip ten nakręcił podczas swoich niedawnych, a jakże, wakacji. Za kamerą stanął natomiast, a jakże, Pan Zgrywus. Wytwórnia NWJ z kolei singiel LEĆ ZE MNĄ opisała nam tymi słowami:

Utwór jest klasycznym dla duetu wakacyjnym bangerem, stanowiącym prawdziwy hołd dla letnich imprez oraz klimatu słonecznego odpoczynku, za którymi wszyscy tęsknimy po ostatnim roku jeszcze bardziej niż kiedykolwiek. Całości towarzyszy upalny klip, który raper nagrał podczas wakacji spędzonych w Republice Dominikańskiej”.

z materiałów prasowych wytwórni NWJ.

TEDE & SIR MICH – LEĆ ZE MNĄ

KA$ABLANCA REAL zabrzmi w czerwcu

Najnowszy album duetu TEDE & SIR MICH przez cel jaki na starcie prac nad tym materiałem obrali sobie Panowie, jawi się na bardzo interesujące wydawnictwo. Przypomnijmy zatem, co autorzy KA$ABLANCI postanowili sobie rozpoczynając nagrywanie trzynastego wspólnego krążka:

wszystkiemu przyświeca jasny cel – utrzymanie materiału w klimacie prawdziwego mocnego hip-hopu. Od mocnego boom bapowego vibe’u w “HAJSMAN”, przez g-funkowe syntezatory w “JAAACULA”, aż po kompletnie drillowy “KTO Z KIM GRA”.

TEDE o albumie KA$ABLANCA

Sam TDF zaznacza jednak, że to co otrzymaliśmy przy okazji cyfrowej wersji płyty KA$ABLANCA jest jedynie przedsmakiem tego, co autorzy zaplanowali dla słuchaczy, już w pełnym wydaniu, na czerwiec. Podejrzewać możemy zatem, że ciekawie może się dopiero zrobić. Zwłaszcza, że TEDE’mu, podczas tworzenia materiału w czasie ubiegłorocznego lockdownu, przyświecała jeszcze jedna dewiza:

Zacząć wszystko od początku, powrócić do korzeni i znaleźć rap od nowa”.

TEDE

Preorder wydawnictwa KA$ABLANCA REAL znajdziecie na stronach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl. Album dostępny jest zarówno w formie standardowego CD, winylowego LP, jak i tradycyjnej kasety magnetofonowej MC.

Sopot Hip-Hop Festival – 18 lipca 2021 – bilety

Sopot Hip-Hop Festival, na którym wystąpią również bohaterowie dzisiejszego tekstuodbędzie się 18 lipca w Operze Leśnej w Sopocie. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl

Wytwórnia NWJ prezentuje klip do numeru „LEĆ ZE MNĄ”, który znajdzie się na zaplanowanym na czerwiec albumie „KA$ABLANCA REAL”.

Sopot Hip-Hop Festival | 18 lipca, Opera Leśna, Sopot

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →