Chris Carson i DJ Soina z pierwszym wspólnym singlem. Paluch, Young Igi i Koldi też tu są


15 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Chris Carson i DJ Soina to dobrze dobrany duet: nie tylko muzycznie, ale i organizacyjnie. Na początek zaprosili naprawdę gruby tercet.

Czas na działanie razem

Dotychczasowe wieloletnie kariery Chrisa Carsona i DJ-a Soiny trudno uznać za mało udane. Ten pierwszy stworzył choćby bit do utworu Hype Quebonafide, który stał się mitem założycielskim wytwórni QueQuality. A przecież to tylko ledwie wycinek jego osiągnięć. Ten drugi dołożył swoją cegiełkę do kilku hitów, choć ci, którzy są na bakier z creditsami, mogli tego nie zauważyć, a także zrobił swoje. Najważniejsze, że obaj panowie postanowili połączyć siły i razem stworzyć album producencki.

Ich zajawka padła na podatny grunt, gdyż pomysłem zainteresowała się wytwórnia Warner Music Poland. Tak oto w marcu tego roku ogłoszono, że powstanie krążek Olimp. Żeby nie być gołosłownymi, autorzy dorzucili też krótki teaser – tyleż wyjaśniający ideę projektu, ileż pozostawiający sporo w domyśle.

Chris Carson i DJ Soina – Olimp

Mocny skład na początek

Nie wiemy jeszcze, czy Chris Carson i DJ Soina odkryli jedną kartę, czy może jednak kilka dzięki numerowi Puca. Na pewno za to udowodnili, że nie widzieliśmy jeszcze wszystkiego, jeśli chodzi o możliwości współprac między raperami. Jak dotąd Paluch i Young Igi nie mieli okazji spotkać się w jednym kawałku, a dołożono do nich również Koldiego z legendarnego w niektórych kręgach składu Alcomindz. W tym przypadku naprawdę możemy mówić o czymś jedynym w swoim rodzaju. Ostatecznie pierwszy kawałek nowego duetu to nieco orientalny, wspierany cutami i skreczami banger. Jak można było się domyślić: nagrany z pozycji siły i piętnujący wszystkich fałszywców. Niby nic nowego, ale dobrze się tego słucha. I dobrze się to ogląda, o czym przekonacie się poniżej.

Chris Carson i DJ Soina feat. Paluch, Young Igi, Koldi – Puca

Album jeszcze w tym roku

Jak już wspomnieliśmy, sznyt wspólnego wydawnictwa Chrisa Carsona i DJ-a Soiny jest na razie sprawą otwartą, bo nie mamy zbyt wielu informacji. Nie ulega za to wątpliwości, że krążek ukaże się w 2021 roku – i temu można dać wiarę, skoro mamy dopiero kwiecień. Cóż, pozostaje nam tylko wypatrywać kolejnych doniesień, bo już wiadomo, że warto.

Paluch i KęKę – bilety

Obaj wspomnieni wcześniej raperzy wyruszą niebawem w Polskę, by zagrać liczne koncerty. O wszystkich z nich dowiecie się więcej na stronie Biletomat.pl.

Chris Carson i DJ Soina to dobrze dobrany duet: nie tylko muzycznie, ale i organizacyjnie. Na początek zaprosili naprawdę gruby tercet. Czas na działanie razem Dotychczasowe wieloletnie kariery Chrisa Carsona i DJ-a Soiny trudno uznać za mało udane. Ten pierwszy stworzył choćby bit do utworu Hype Quebonafide, który stał się mitem założycielskim wytwórni QueQuality. A […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Koncerty Palucha i KęKę

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →