kadr z klipu "TA SZAFA"

„KA$ABLANCA” zalicza premierę, a TEDE ujawnia, co kryje „TA SZAFA”


19 czerwca 2021

Podziel się newsem:

W dniu wczorajszym rapowa KA$ABLANCA rozbrzmiała już w pełni. Jej autorzy natomiast, duet TEDE & SIR MICH, premierę swojego najnowszego albumu przypieczętowali puszczeniem kolejnego teledysku promującego to wydawnictwo.

Szafa pełna kicksów

TEDE & SIR MICH, w dniu premiery trzynastego wspólnie nagranego, studyjnego albumu zaprezentowali teledysk do niesłyszanego, do dnia wczorajszego, numeru TA SZAFA. Numeru traktującego o butach, rzecz jasna. Czym byłaby bowiem płyta szefa NWJ, gdyby zabrakło na niej kolejnego numeru o butach? Swoją wielką miłość do kicksów TDF przekuł więc w jeszcze jeden banger poświęcony tej części garderoby. Tym razem zatytułowany TA SZAFA. Nie zabrakło w nim również stylowej braggi na najwyższym poziomie, a w samym teledysku… palenia Jordanów. Realizację najnowszego klipu duetu TEDE & SIR MICH wsparł sklep Distance, a stworzony został przez ekipę ML FILMZ.

TEDE & SIR MICHA – TA SZAFA

KA$ABLANCA od wczoraj gra już w pełni w wersji REAL

Pierwsze zapowiedzi nowego materiału duet TEDE & SIR MICH poczynił jeszcze zimą. Wiosną natomiast otrzymaliśmy przedsmak wczorajszej premiery w postaci okrojonej wersji albumu KA$ABLANCA, podpisanej jako DIGITAL. Już wtedy jej autorzy przyznali, że nagrywają obecnie swoją najbardziej hiphopową płytę! Co więcej, ta stricte rapowa KA$ABLANCA ma być zarazem najlepszym albumem, jaki dotąd wspólnie nagrali TEDE i SIR MICH.

Ten album jest prawdziwie hip-hop’ową produkcją. Czysty rap, jaki udało nam się z Michem przemycić w brzmieniu i warstwie lirycznej tego albumu, jest niepowtarzalny. Cała płyta jest prawdopodobnie najlepszą produkcją w naszej karierze.”

TEDE o albumie KA$ABLANCA

Album KA$ABLANCA jest zarazem wypadkową wydarzeń, które miały miejsce w 2020 roku w przekroju życia osobistego i zawodowego TDF’a. Raperowi, przy pracy nad tym wydawnictwem, przyświecał także jasno wyznaczony cel: “Zacząć wszystko od początku, powrócić do korzeni i znaleźć rap od nowa”.  A czy udało się go spełnić? I czy faktycznie KA$ABLANCA jest faktycznie najlepszą rzeczą, jakiej wspólnie dokonali Jacek i Michał? Pozostawiamy już ocenie słuchaczy. Odsłuch najnowszej płyty duetu TEDE & SIR MICH, wraz z jej tracklistą, zamieszczamy poniżej.

TEDE & SIR MICH - KASABLANCA - okładka
TEDE & SIR MICH – KA$ABLANCA – okładka

TEDE & SIR MICH – KA$ABLANCA – odsłuch

 1. ENWUJOTKA
 2. KLASIKBENZ
 3. SZTOS EJ
 4. TAKA SMUTNA
 5. ONONONO
 6. ŻÓŁTE PAPIERY
 7. HAJSMAN
 8. TA SZAFA
 9. JAAACULA
 10. DRAJW
 11. OVERFLEXYN
 12. SZLAUFEN
 13. SIĘ GRANDZI
 14. NOTORYCZNY SKEJT
 15. DWWA20
 16. PLNY III feat. Setka
 17. KTO Z KIM GRA
 18. LEĆ ZE MNĄ
 19. CELEBROWAĆ SUKCES
 20. WIĘCEJ feat. Wac Toja, Trill Pem, Tony Yoru, DJ Macu

W dniu ukazania się albumu „KA$ABLANCA” duet TEDE & SIR MICH zaprezentował kolejny teledysk promujący swój najnowsze wydawnictwo.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
od 50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →