kadr z klipu "Enwujotka"

„Enwujotka” duetu TEDE & SIR MICH zaprezentowana na klipie


31 maja 2021

Podziel się newsem:

Trzy tygodnie dzielą nas od premiery albumu KA$ABLANCA w wersji REAL. Czas ten umilić możemy sobie seansem najnowszego teledysku promującego tegoroczną płytę duetu TEDE & SIR MICH. Oprócz nowego klipu wytwórnia NWJ zaprezentowała również oficjalną okładkę swojego najnowszego wydawnictwa.

A KA$ABLANCA coraz bliżej

O wydawnictwie KA$ABLANCA regularnie piszemy od zimy. Wtedy to otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź 13 albumu, który wspólnie nagrali TEDE & SIR MICH. Panowie współpracują ze sobą od roku 2009 i wydanego w tamtym czasie dwupłytowego Note2u. Z kolei od 2012 roku, i krążka Mefistodes wspólnie nagrywane albumy Jacek i Michał wydają już rok w rok. 2021 przynieść ma natomiast najbardziej hiphopowy album w dorobku tego duetu. Po ponad dekadzie wspólnych nagrywek TEDE & SIR MICH wracają bowiem do korzeni!

Kolejnym zwiastunem tego powrotu jest natomiast zaprezentowany jeszcze przed weekendem singiel Enwujotka. Na beacie niezastąpionego Sir Micha warszawski raper zawarł kompletny enwujotkowy tutorial? A po co? Żeby każdy mógł być NWJ! Za realizacją teledysku, który także skupia się na prezentacji charakterystycznego logo założonej przez TDF-a wytwórni, stoi natomiast Pan Zgrywus. Z kolei autorem tej monumentalnej rzeźby Enwujotka, która znalazła się na planie poniższego teledysku jest Marek Kulik.

TEDE & SIR MICH – ENWUJOTKA

Wytwórnia NWJ prezentuje okładkę albumu KA$ABLANCA REAL

Premiera albumu KA$ABLANCA REAL zbliża się coraz większymi krokami. Na nieco ponad dwa tygodnie przed wydaniem swojego najnowszego materiału, TEDE & SIR MICH postanowili ujawnić, jak będzie wyglądać finalna wersja okładki ich trzynastej, studyjnej płyty, która ukaże się 19 czerwca. Za oprawę graficzną całego projektu KA$ABLANCA, jak i wszystkie związane z nim fotografie odpowiada Bartosz Deja nadworny grafik NWJ, znany także jak Pan Zgrywus. Ponadto, TDF zdradził również, co słuchacze znajdą w preorderowym wydaniu albumu KA$ABLANCA REAL. Tylko w tej wersji tego wydawnictwa znajdzie się okazjonalny stickerpack, a sam krążek utrzymany będzie w kolorze złotym. Całość natomiast zapakowana zostanie w obwolutę, której wygląd na razie pozostaje tajemnicą. Najnowszy album duetu TEDE & SIR MICH zamawiać można na stronach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl.

TEDE & SIR MICH - KASABLANCA - okładka
TEDE & SIR MICH – KASABLANCA – okładka

TDF i Michu ujawnili również oficjalną okładkę swojej najnowszej, wspólnie nagranej płyty, która ukaże się za niewiele ponad dwa tygodnie.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →