kadr z klipu do utworu „Berzerk” Trill Pema i UnoTheActivista

Trill Pem i UnoTheActivist prezentują „Berzerk”


26 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Trill Pem zaprezentował singiel Berzerk, na który zaprosił rapera znanego m.in. ze współpracy z Playboiem Cartim.

Duża współpraca z raperem z Atlanty

Trzeba przyznać, że tego się nie spodziewaliśmy. Trill Pem zaprezentował nowy singiel Berzerk promujący jego nadchodzący album Nowamowa. Gościnnie w utworze udziela się UnoTheActivist i śmiało możemy powiedzieć, że jest to jedna z większych hip-hopwych współprac na linii Polska-USA. Uno to raper z Atlanty, uznawany za jednego z prekursorów baby voice’u, a jego twórczość miała wpływ na jego kuzyna, Playboia Cartiego. Oprócz niego raper współpracował z takimi artystami, jak Trippie Redd, Rich The Kid czy MadeInTYO, a klip do jego utworu Act Up z Thouxanban Fauni zrobił słynny Cole Bennet. Za bit do Berzerk odpowiadają Karawan i Jezzy C, a wideo to dzieło moher.video. Jak Trill Pem wypadł na tle rapera zza oceanu? Sprawdźcie:

Trill Pem ft. UnoTheActivist – Berzerk

Nowamowa już niedługo

Singiel Trill Pema z UnoTheActivistem zwiastuje nadchodzący, piąty już album polskiego rapera, zatytułowany Nowamowa. Promują go single Blok, Vamp! oraz wspomniany wyżej Berzerk. Nie jest znana jeszcze tracklista projektu, jednak sądząc po zapowiedziach Pema dotyczących gości z USA, warto zacierać ręce. Premiera Nowejmowy planowana jest na kwiecień 2023. Krążek ma być klamrą spinającą dokonania rapera i jego poprzednie albumy, ale także zupełnie nowym otwarciem. Więcej szczegółów dotyczących albumu znajdziecie na stronie preorderu.

Okładka albumu Trill Pema, Nowamowa

Trill Pem i UnoTheActivist prezentują „Berzerk”

Trill Pem zaprezentował singiel Berzerk, na który zaprosił rapera znanego m.in. ze współpracy z Playboiem Cartim. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Duża współpraca z […]

Tutaj kupisz swój bilet na koncert lub festiwal!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →