fot. Wojciech Drewski

Young Multi i Trill Pem w singlu „Przekręt”. Ruszył preorder kolejnej płyty Multiego


12 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Young Multi opublikował singiel pt. Przekręt. W utworze gościnnie wystąpił Trill Pem. Raper jednocześnie rozpoczął promocję kolejnego albumu w karierze.

Young Multi z nowym singlem

W internecie pojawił się kolejny utwór Multiego. W singlu Przekręt obok założyciela Young Family Label wystąpił Trill Pem. Autorem bitu jest Papabless z kolektywu Nolyrics, natomiast mixtem i masterem zajął się Michał Lis, również członek powyższej formacji. Piosenkę opublikowano wraz z teledyskiem, którego reżyserią i montażem zajął się Zdvnczuk. Wraz z premierą singla ruszył preorder kolejnej płyty Young Multiego pt. TOXIC.

Young Multi feat. Trill Pem – Przekręt

TOXIC jeszcze w tym roku

Premierę nadchodzącego wydawnictwa od Multiego zaplanowano na 15 grudnia bieżącego roku. Na płytę składa się siedemnaście utworów, w tym Wolność sprzed roku oraz Ziomeczki ziomy opublikowane we wrześniu. W wersji preorder dodany zostanie jeden bonus track. Do każdego zamówienia zostaną dołączone naklejki.

Zobacz: Multi i Ziomeczki ziomy. Nowy singiel już dostępny

Album dostępny jest w dwóch wariantach: standardowej oraz Deluxe Box. Wariant Deluxe, oprócz płyty i naklejek, zawiera również: łańcuch z zawieszką ze stali nierdzewnej, metalowy breloczek YFL, opaskę na głowę YFL oraz autograf autora. Wydawca informuje, że do pięciu losowych boxów zostanie dodany Bilet VIP, który upoważnia posiadacza do dożywotniego wejścia na każdy koncert lub imprezę organizowaną przez Young Family Label za darmo. Żeby wziąć udział w losowaniu należy wpisać swój wiek w polu „uwagi” podczas składania zamówienia.

Young Multi – TOXIC – tracklista

BEZ SERCA (ft. ???)
BALLADA O SAMOTNOŚCI (vlone)
TOXIC LUV
(ft. ???)
PRZEKRĘT (ft. Trill Pem)
48100
OSCAR
(ft. ???)
MAM JUŻ DOŚĆ
BEKSA
BARDZO BOLI

FANTA (ft. ???)
NIGDY NIE ŚPIĘ
ZIOMECZKI ZIOMY

S3N!
SÓL
WOLNOŚĆ
BLIK
TRILL
TOAST (Bonus Track)

young multi young family label trill pem toxic
okładka albumu TOXIC oraz wizualizacja wersji Deluxe Box, materiały prasowe

Young Multi opublikował singiel pt. Przekręt. W utworze gościnnie wystąpił Trill Pem. Raper jednocześnie rozpoczął promocję kolejnego albumu w karierze. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Young […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →