Kubi Producent, Żabson i Young Multi nagrali wspólny klip w największym parku rozrywki w Polsce!


15 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Kolaboracja to zapowiedź nadchodzącej płyty Kubiego Producenta. 

Póki co, powiem tylko tyle, że moja płyta producencka zniszczy wszystko w pył, a zestawienie gości, jakie się tam znajdzie zaskoczy każdego – tak na kozaku zapowiada swoją producencką płytę Kubi, który sukcesy na scenie hip-hopowej zaczął odnosić 2 lata temu mając zaledwie 16 lat.

Pochodzący z Wadowic producent współpracował już m.in. z Bedoesem,  Reto, Żabsonem, Quebonafide, Malikiem Montaną, Borixonem, Białasem oraz Kaz Balagane, a teraz mamy okazję posłuchać i zobaczyć efekty kolejnej kolaboracji.

Kawałek „Superman” to pierwsza odsłona nadchodzącej płyty Kubiego Producenta. do której zaprosił Żabsona i Young Multi. Do kawałka powstał też klip, który nakręcono w największym polskim “wesołym miasteczku” – Energylandii.

Generalnie, bardzo zależało mi na tym, aby wybrać miejsce, które kojarzy się z uśmiechem na twarzy. Chciałem po prostu, aby oglądanie teledysku było ciekawym przeżyciem, oraz aby każdy chciał oglądnąć go jeszcze raz.

Tak o swoim nowym klipie mówi Kubi. No to oglądamy! :)

Kolaboracja to zapowiedź nadchodzącej płyty Kubiego Producenta.  Póki co, powiem tylko tyle, że moja płyta producencka zniszczy wszystko w pył, a zestawienie gości, jakie się tam znajdzie zaskoczy każdego – tak na kozaku zapowiada swoją producencką płytę Kubi, który sukcesy na scenie hip-hopowej zaczął odnosić 2 lata temu mając zaledwie 16 lat. Zobacz także Co […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →