media społecznościowe artysty

Young Multi i “Ziomeczki ziomy”. Nowy singiel już dostępny


15 września 2021

Podziel się newsem:

Po dziesięciomiesięcznej ciszy wydawniczej, Young Multi wraca z kolejnym singlem. Ziomeczki ziomy to luźny letniak, który jednak nie zwiastuje żadnego wydawnictwa.

Young Multi cały czas w grze

Raper od dłuższego czasu przeniósł swoją główną aktywność na Twitcha, zaś działania muzyczne u Multiego stały się rzadkim zjawiskiem. Raper-streamer postanowił na chwilę przerwać ciszę luźnym singlem pt. Ziomeczki ziomy, którym żegna wakacje. Autorem video jest znany ze współpracy z chillwagonem Kooza, natomiast w klipie wystąpili Merghani, Boxdel i Matiskater. Za bit odpowiedzialny jest Fast Life Sharky, a mix i mastering Ziomeczków ziomów wykonał Grrracz.

Zobacz: Young Multi i inni artyści popierają Strajk Kobiet

“ZIOMECZKI ZIOMY” – czyli wrześniowy, luźny letniaczek, który został napisany w okresie, gdy każdy siedział w domu. Lekkie spóźnienie, bo miał wyjść w tamte wakacje :tf: Za podkład muzyczny odpowiada dobrze znany Fast Life Sharky a klip przygotował KOOZA, znany między innymi z wizualizacji dla Chillwagon. W klipie gościnnie wystąpił Merghani, Boxdel oraz Matiskater.

– głosi notka pod teledyskiem

Young Multi – Ziomeczki ziomy

Zobacz: Logic kończy karierę rapera i podpisuje kontrakt z Twitchem

Multi bez płyty od dwóch lat

Autor Ziomeczków ziomów nie zapowiedział do tej pory następcy TRAP AFTER DEATH. Wydany w 2019 roku projekt opiewał na 12 premierowych utworów, a wśród gości znalazł się np. Żabson w utworze K4FLE!. Mimo zmniejszonej aktywności wydawniczej, Multi cały czas budzi zainteresowanie wśród słuchaczy. Najnowszy singiel zebrał blisko 200 tysięcy wyświetleń w trzynaście godzin. Z kolei jego działalność na platformie Twitch obserwuje ponad 260 tysięcy osób, a on skupia uwagę kilkudziesięciu tysięcy osób na pojedynczej transmisji.

Po dziesięciomiesięcznej ciszy wydawniczej, Young Multi wraca z kolejnym singlem. Ziomeczki ziomy to luźny letniak, który jednak nie zwiastuje żadnego wydawnictwa. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Young […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →