kadr z klipu

Tomasz z chillwagonu żegna lato singlem „Tańcz”


14 września 2021

Podziel się newsem:

Chillwagon zaczyna promować kolejnego zawodnika. Tomasz, bo tak przedstawia się twórca, opublikował właśnie na kanale grupy luźny singiel Tańcz.

Tomasz namawia słuchaczy do tańca

Młody raper, jak na razie, nie jest częstym gościem na kanale YouTube chillwagonu. Do tej pory pojawił się singiel młody tomasz oraz dzisiejsze Tańcz. Singiel to wspólne dzieło twórcy i producenta 24! odpowiadającego za bit. Słoneczny teledysk do utworu to dzieło ekipy Hype Vision. Na razie nie poinformowano o wydawniczych planach młodego rapera.

Zobacz: ZetHa – Bohaterowie Podwórek – recenzja albumu

Tomasz – Tańcz

Kolejny raper w chillwagonie

Ekipa Borixona znana jest m.in. z dużej liczebności. W chillwagonie działają takie nazwiska jak Żabson, ReTo, Kizo, Qry czy ZetHa, Szpaku i Buszu. Szeregi grupy poszerzane zostały również w drodze chillwagon challange, wskutek czego do ekipy dołączył Olszakumpel. Kolejną osobą, która w taki sposób została zawodnikiem chillwagonu jest Tomasz Orłowski, który wziął udział w chi22wagoncha22enge z singlem DNA. Wśród wyróżnionych wówczas raperów znajdowali się m.in. Veri i SOSO.

Zobacz: chillwagon 3.0 nadjeżdża

Tomasz – DNA (chi22wagoncha22enge)

Raper z hulajnogą

Zwycięzca chi22wagoncha22enge nie posiada długiej rapowej przeszłości. Wcześniejszą profesją autora Tańcz była jazda na hulajnodze, co Borygo określił jako atut podczas wytypowania Orłowskiego.

Wybraliśmy Tomka, ponieważ jest dla nas ultra barwną postacią. Co ciekawe, w ogóle nie jest raperem, czyli jego przygoda zaczęła się od tej akcji. Mało tego, za nim idzie jakiś fanbase, ponieważ ten koleżka jeździ na hulajnodze i jest bardzo dobry w tym. Ważne, że on [Tomasz] nie ma przeszłości muzycznej. Możemy go poprowadzić całkowicie. Jeżeli nam zaufa, to będzie królem

– mówi ojciec chillwagonu.

Zobacz: Borixon zapowiada nową płytę

chillwagon – młody tomasz

Chillwagon zaczyna promować kolejnego zawodnika. Tomasz, bo tak przedstawia się twórca, opublikował właśnie na kanale grupy luźny singiel Tańcz. Tomasz namawia słuchaczy do tańca Młody raper, jak na razie, nie jest częstym gościem na kanale YouTube chillwagonu. Do tej pory pojawił się singiel młody tomasz oraz dzisiejsze Tańcz. Singiel to wspólne dzieło twórcy i producenta […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →