kadr z klipu do utworu „Jadę w teren" Borixona

Kolejny rapowy boysband, ale za to jaki! Borixon myślał o stworzeniu supergrupy

Podziel się newsem:

W rozmowie z Marcinem Flintem Borixon przyznał, że chillwagon nie był jego pierwszym pomysłem na rapową supergrupę. Początkowo Borygo chciał zaangażować legendy sceny. Sprawdź szczegóły.

Chillwagon, ale klasyczny? To mogło się udać

W rozmowie z Marcinem Flintem Borixon stwierdził, że solidne podstawy chillwagonu jako projektu wynikają z faktu, ze pomysł stworzenia rapowej supergrupy zakiełkował w jego głowie już dawno temu, jednak początkowo wyobrażał ją sobie kompletnie inaczej:

Ja o tym myślałem [stworzeniu supergrupy – przyp. red.], ale nigdy bym nie przypuszczał, że to będą młodzi raperzy. Ja myślałem wtedy o starych raperach, z ugruntowaną pozycją typu Gural, Sokół, ktoś, kto naprawdę ma pozycję. Połączyć w sposób niespodziewany (…) ludzi, o których byś nigdy nie pomyślał, że mogą współpracować

Trzeba przyznać, że element zaskoczenia byłby dość spory. Choć donGURALesko spotykał się w utworach zarówno z Borixonem, jak i Sokołem (BRX i założyciel Prosto nigdy razem nie nagrali), były to pojedyncze współprace i raczej nikt nie kojarzy tych raperów ze sobą. Bylibyście ciekawi takiego połączenia? Kto jeszcze pasowałby do takiej klasycznej supergrupy?

DonGURALesko, O.S.T.R., Sokół – Ziomek (remix)

Borixon zagra w Opolu!

Już 5 sierpnia w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu odbędzie się festiwal Amfiteatr Hip-Hop Festiwal, na którym wystąpi między innymi Borixon. Zaprezentuje on materiał ze swojej najnowszej płyty Mixed Music Arts, ale z pewnością nie zabraknie największych hitów solowych jak np. Papierosy, jak i tych nagranych w ramach licznych składów, których Borygo był częścią. Oprócz założyciela chillwagonu będzie można usłyszeć innego członka grupy – Kizo, a także Malika Montanę, Słonia, Aviego i Louis Villaina, Wac Toje oraz Diho. Bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

W rozmowie z Marcinem Flintem Borixon przyznał, że chillwagon nie był jego pierwszym pomysłem na rapową supergrupę. Początkowo Borygo chciał zaangażować legendy sceny. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Chillwagon, ale […]

Kup bilet na koncert Borixona w Opolu!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →