kadr z teledysku „Kredki"

Nowa supergrupa na rapowym podwórku. Borixon przedstawia FAVE


05 października 2022

Podziel się newsem:

Borixon wprowadza na rynek kolejną ekipę. FAVE to grupa zrzeszająca młode rapowe talenty.

Wyciągajcie kredki, FAVE wchodzi do klasy

Wczoraj w sieci zadebiutował pierwszy singiel nowej hip-hopowej grupy prowadzonej przez Borixona. FAVE składa się z obiecujących młodych raperów. Utwór Kredki wyprodukował PSR. W piosence, oprócz Borygo, wystąpili Waima, Fligru oraz yezusslime. Mix i mastering wykonał Wroobel dla Nobocoto Studio.

Zobacz: Ojciec chillwagonu znowu został tatą. Borixon zapowiedział nową hip-hopową grupę

Wraz z premierą singla na kanale zespołu pojawił się teledysk wyreżyserowany przez czajnika. Korekcją kolorów zajął się Kooza. Kredki trafiły na rynek nakładem wytwórni spacerange.

FAVE – Kredki

Na singiel czekaliśmy dwa miesiące

Pierwsze informacje o Fave Borixon przekazał na początku sierpnia. Wówczas zaprezentowano snippet Kredek. Z profilu instagramowego wynika, że w debiutanckim singlu nie wystąpili wszyscy członkowie składu. Na razie nie wiadomo, kiedy FAVE odda w ręce słuchaczy pełnoprawny projekt.

Przeczytaj także: I kto tu kogo hype’uje? Żabson i jego podopieczny razem w nowym kawałku

Fave to jest nowy wave, pamiętajcie o tym

– zapewniał w sierpniu Borygo.

Jakie są plany spacerange?

Zarówno Borixon, jak i raperzy z nim związani cały czas pracują nad różnymi projektami. Kizo, oprócz wydawania muzyki, rozwija marki gastronomiczne, natomiast ReTo zapowiedział niedawno nowości. Pierwszy singiel ma ukazać się już jutro.

Sam Rekin pod koniec kwietnia tego roku wydał Mixed Music Arts (MMA). Po solowym wydawnictwie skupił się na działaniach z FAVE, ale również zapowiedziano, że razem z Tede pracuje nad wspólnym albumem. Krążek Fiodor i Borys powstaje powoli i raperzy nie zdradzili na razie, kiedy możemy spodziewać się premiery.

Borixon wprowadza na rynek kolejną ekipę. FAVE to grupa zrzeszająca młode rapowe talenty. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Wyciągajcie kredki, FAVE wchodzi do klasy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →