“Ziomalski Mixtape”, czyli Żabson zapowiada nowe, luźne wydawnictwo


23 listopada 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Żabson przy okazji premiery klipu do Aromatycznych Przypraw z udziałem Maty, zapowiedział także nowy materiał. Natomiast dziś, ma wystartować limitowany preorder Ziomalskiego Mixtape’u.

Internaziomale w akcji

Nieco ponad rok po wydaniu pełnoprawnego Internaziomal, naczelny ziomal w kraju, czyli Żabson, zapowiada kolejne wydawnictwo. Tym razem ma być to nielegalny a zarazem luźny w swojej treści Ziomalski Mixtape. Czego w takim razie możemy spodziewać się po nadchodzącym wydawnictwie Żabsona i jego ziomali?

Żabson feat. Young Leosia, Beteo, Borucci – ULALA

Tak właściwie, to pierwsze próbki tego jak być może będzie brzmiał mixtape, otrzymaliśmy już jakiś czas temu, kiedy to do sieci wleciały takie single jak Hood Angel z udziałem Beteo i Benito z Tuzzy, Ulala ze zwrotkami Young Leosi, Beteo i Borucciego, czy najnowsze Aromatyczne Przyprawy z gościnnym udziałem Maty.

Żabson feat. Mata – Aromatyczne Przyprawy

Zatem, jeżeli mielibyśmy się sugerować udostępnionymi do tej pory numerami (no może oprócz Hood Angel), to Ziomalski Mixtape będzie materiałem pełnym trapowych bangerów nagranych bez żadnej napinki, czy określonej tematyki. Natomiast jeżeli miałbym celować w to, kogo, oprócz wymienianych wyżej ksywek, usłyszymy na mixtapie, to typowałbym w Oki’ego, Young Multiego i Janusza Walczuka.

żabson ziomalski
Żabson – Ziomalski Mixtape – okładka albumu

Natomiast okładka Ziomalskiego Mixtape’u, to hołd do klasycznych hip-hopowych okładek z lat 90, które ostatnimi czasy zaczęły ponownie zdobywać uznanie za oceanem. Cover w podobnej stylistyce zaserwowali nam ostatnio 21 Savage i Metro Boomin na Savage Mode II.

Preorder wystartował!

Natomiast, na stronie internaziomale.com, wystartował preorder Ziomalskiego Mixtape’u. Jak na swoim instagramie napisał Żaba, w skład przesprzedażowych pakietów wejdą koszulki i… akcesoria do gotowania. Oprócz tego warto także dodać, że Ziomalski Mixtape, będzie wydawnictwem mocno limitowanym. Co do premiery, to zapowiedziana jest ona na początek 2021 roku.


Żabson przy okazji premiery klipu do Aromatycznych Przypraw z udziałem Maty, zapowiedział także nowy materiał. Natomiast dziś, ma wystartować limitowany preorder Ziomalskiego Mixtape’u. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →