Mata w szczytnym celu połączył siły z Fundacją Legii Warszawa


20 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Mata dosyć niespodziewanie wszedł we współpracę z fundacją warszawskiego klubu piłkarskiego. Raper został twarzą akcji, która ma na celu pomoc najbiedniejszym uczniom w przygotowaniach do matury.

Korki z Matą Legią…

Odłóżmy na bok wszelkie animozje związane z piłką nożną i obieraniem stron w konfliktach pomiędzy kibicami. Inicjatywa powołana do życia przez Fundację Legii Warszawa jest jak najbardziej słuszna i po prostu nie ma w niej miejsca na żadne podziały.

Jednakże, pomimo szczytnego celu, akcję należy odpowiednio wypromować w Internecie. Kto nada się bardziej na twarz całej kampanii, jak nie Warszawiak roku, czyli Mata. Reprezentantowi SBM Label towarzyszy Michał Karbownik, zawodnik Legii Warszawa, który po obecnym sezonie, przeniesie się do angielskiej Premier League.

Klubowa fundacja już od sześciu lat organizuje bezpłatne korepetycje dla maturzystów, którzy nie mają wystarczających środków finansowych na zajęcia pozaszkolne, a przecież do matury jakoś trzeba się przygotować.

Jak zapisać się na zajęcia?

mata

Tu jednak należy zastosować mały disclaimer i jasno napisać, że Mata nie poprowadzi żadnych zajęć. Jest on jedynie twarzą promującą całą akcję. Natomiast zajęcia poprowadzi oczywiście zespół wykwalifikowanych specjalistów.

Dzięki tej akcji takie przygotowanie jest jak najbardziej możliwe. Zajęcia pozwolą przygotować się do matury z języka angielskiego, polskiego i co najważniejsze, z matematyki, która jest zmorą wielu uczniów.

Zajęcia prowadzone będą w trybie hybrydowym, czyli stacjonarnie i online, przez platformę Teams. Formularz zgłoszeniowy, jak i szczegółowy harmonogram zajęć, znajdziecie na stronie fundacjalegii.org.


Mata – 100 dni do matury – odsłuch albumu

Mata dosyć niespodziewanie wszedł we współpracę z fundacją warszawskiego klubu piłkarskiego. Raper został twarzą akcji, która ma na celu pomoc najbiedniejszym uczniom w przygotowaniach do matury. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Korki z Matą Legią… Odłóżmy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →