Album „#Hot16Challenge2” od SBM Label dostępny do odsłuchu

Podziel się newsem:

Akcję #Hot16Challenge2 można uznać za zakończoną. Z tej okazji na kanale SBM Label pojawił się album, gdzie znalazły się zwrotki wszystkich członków składu.

Miał być milion, są trzy! Wielki sukces #Hot16Challenge2

#Hot16challenge2

20 maja, czyli niespełna trzy tygodnie od startu całej akcji, na jej koncie pękł trzeci milion. Jest to niesamowity wynik, szczególnie, że tak dużą kwotę udało uzbierać się w tak krótkim czasie.

Wydaje mi się, że takiego obrotu spraw nie spodziewał się nawet sam Solar, który po raz drugi wystartował z #Hot16Challenge. Na przestrzeni tych kilku tygodni, w akcji wzięli udział praktycznie wszyscy mainstreamowi raperzy, ale także artyści wywodzący się z innych gatunków muzycznych. Do akcji włączył się nawet sam prezydent, którego udział w challenge’u spotkał się ze sporymi kontrowersjami.

#Hot16Challenge2 stało się na tyle popularne, że zwrotki dosłownie zalały polską kartą Na Czasie na YouTube, a o całej akcji pisały wszystkie media w kraju. Najważniejsza jednak w tym wszystkim była zbiórka, a trzykrotnie większa suma zebranych pieniędzy ogromnie cieszy. Wy także możecie dołożyć złotówkę do całej zbiórki, ponieważ ta nie została jeszcze zamknięta.

Beef z koronawirusem #hot16challenge dla Siepomaga.pl

SB Maffija – #Hot16Challenge2

Na serwisy streamingowe trafił album #Hot16Challenge2 na którym znalazły się wszystkie zwrotki reprezentantów SBM Label. Oprócz zwrotek od Bedoesa, czy Białasa, na album trafiły także szesnastki nagrane przez Lanka, DJ’a Johny’ego, czy Janusza Walczuka, który odpowiadał za mix i master płyt Bedoesa, czy Maty. Odsłuch całego albumu znajdziecie poniżej:

Hot16Challenge2 – zobacz oś czasu

Oś czasu #Hot16Challenge

Przygotowaliśmy dokładną oś czasu ze wszystkimi nominacjami i szesnastkami z drugiej edycji #Hot16Challenge, którą na bieżąco aktualizujemy, a link do niej znajdziecie poniżej.

Oś czasu #Hot16Challenge2

Akcję #Hot16Challenge2 można uznać za zakończoną. Z tej okazji na kanale SBM Label pojawił się album, gdzie znalazły się zwrotki wszystkich członków składu. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 180 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →