media społecznościowe rapera

Trill Pem pokazuje, czym jest „Styl”. Singiel z konkursowymi zwrotkami dostępny


27 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Ekipa Fresh N Dope oraz Trill Pem rozstrzygnęli konkurs dla młodych raperów. Na streamingach zadebiutował singiel Styl, w którym obok gospodarza wystąpiła trójka nawijaczy.

Fresh N Dope wraz z Pemem rozstrzygnęli konkurs

Do dystrybucji cyfrowej trafił singiel Styl, w którym razem z Pemem nawinęli Amai Hill, Krzysztos oraz Mike Senshi. Raperzy zostali wytypowani w ramach specjalnego konkursu, który Trill Pem wraz z ekipą Fresh N Dope ogłosili na końcu września. Autorem podkładu do utworu jest m.gapski.

Zobacz: Young Multi i Trill Pem w singlu Przekręt. Ruszył preorder kolejnej płyty Multiego

Styl to nie tylko zwykły konkurs, ale także możliwość pokazania się na scenie muzycznej. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Warunkiem głównym jest posiadanie płyty Trill Pem – All Exclusive w dniu zakończenia konkursu. Jeżeli chodzi o mix/master oraz całą publikację utworu to tym zajmuje się Trill Pem wraz z Fresh N Dope, więc nie musicie się niczym martwić. Wystarczy nagrać, wysłać i czekać na odpowiedź.

– informował wówczas raper.

Trill Pem feat. Amai Hill, Krzysztof, Mike Senshi – Styl

Konkurs promuje ostatni materiał Pema

5 sierpnia tego roku ukazał się kolejny krążek Trill Pema zatytułowany All Exclusive. Oprócz zawodnika Fresh N Dope na albumie wystąpili również Tede, Wac Toja, Biechu, Miszel oraz Tony Yoru. Standardowa edycja All Exclusive składa się z dwunastu utworów, natomiast Styl dołączany jest jako bonus track w wersji fizycznej albumu. Wśród producentów znaleźli się Pieruun, SecretRank i Kozyr.

Trill Pem – All Exclusive – tracklista

 1. LIMBO (prod. Hubi) (ft. TEDE)
 2. ICE (prod. xthauun)
 3. KILLA (prod. 97Swizzy x SYRU) (FT. Wac Toja)
 4. GŁUPOTY (prod. Maciasbeatz)
 5. WIADOMO (prod. megot) (FT. Biechu, Megot)
 6. POWPOWPOW (prod. Browsy)
 7. WYJEBANY OD BOUNCE (prod. Bebzik) (FT. Miszel)
 8. GOAT (prod. FadedDollars x Pieruun)
 9. TRIP (prod. SecretRank)
 10. BRABUS (prod. FastLifeSharky)
 11. S (prod. SecretRank)
 12. ROLLERCOASTER (prod. lilKacpi x Kozyr) (FT. Tony Yoru)
trill pem all exclusive fresh n dope
okładka albumu All Exclusive Trill Pema, Fresh N Dope 2021

Ekipa Fresh N Dope oraz Trill Pem rozstrzygnęli konkurs dla młodych raperów. Na streamingach zadebiutował singiel Styl, w którym obok gospodarza wystąpiła trójka nawijaczy. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →