ToxicYoung Multiego zbliża się wielkimi krokami


08 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Young Multi niedawno poinformował nas o dacie premiery Toxic – 18 grudnia. Obecnie znamy także listę gości. Sprawdź.

Toxic zadebiutuje już 18 grudnia

Szef wytwórni i marki odzieżowej YFL na nowe wydawnictwo kazał czekać swoim fanom aż 2 lata. Tyle bowiem mija od premiery nagranego wspólnie z Fast Life Sharkym Trap After Death. Toxic, bo taki tytuł będzie nosiło najnowsze wydawnictwo Multiego, ukaże się już 18 grudnia. Artysta udostępnił już także pełną tracklistę albumu wraz z gośćmi. Będą nimi Miszel, Matiskater, White 2115, Trill Pem, White Widow oraz Waima. Toxic promują single Ziomeczki ziomy, Blik, Wolność, Toast oraz Przekręt nagrany wspólnie z Trill Pemem.

Young Multi feat. Trill Pem – Przekręt

Gratka dla kolekcjonerów

Fizyczne wydawnictwa albumów Young Multiego zawsze są nie lada gratką dla jego fanów. Trap After Death zostało wydane w limitowanym nakładzie 5000 sztuk, który wyprzedał się błyskawicznie. Toxic z kolei można zakupić  na stronie YFL w wariancie ze specjalnym boxem. Znajduje się w nim łańcuch z zawieszką Toxic ze stali nierdzewnej, metalowy breloczek oraz opaska na głowę sygnowane logiem YFL, wlepki oraz autograf Young Multiego. Dodatkowo do 5 z zamówionych boxów zostanie dołączony bilet VIP, dożywotnio upoważniający do darmowego wejścia na wszystkie imprezy organizowane przez YFL.

Tracklista Young Multi – Toxic

1. Bez serca ft. Miszel, Matiskater
2. Ballada o samotności (vlone)
3. Toxic Lux ft. White 2115
4. Przekręt ft. Trill Pem
5. 48100
6. Oscar ft. White Widow
7. Mam już dość
8. Beksa
9. Bardzo boli
10. Fanta ft. Waima
11. Nigdy nie śpię
12. Ziomeczki ziomy
13. S3n!
14. Sól
15. Wolność
16. Blik
17. Teill
18. Toast (bonus track)

Young Multi niedawno poinformował nas o dacie premiery Toxic – 18 grudnia. Obecnie znamy także listę gości. Sprawdź. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Toxic zadebiutuje już 18 grudnia Szef wytwórni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →