media społecznościowe rapera

Young Multi we współpracy z Doritos


03 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Young Multi kontynuuje współpracę z marką Doritos. Raper promuje popularne nachosy singlem For the bold.

Young Multi reklamuje chipsy

Na oficjalnym kanale YouTube Doritos Polska opublikowano nowy utwór Multiego. Założyciel Young Family Label w ramach współpracy z marką stworzył utwór For the bold. W powstanie singla zaangażowano także Papablessa, który stworzył podkład. Nad przedsięwzięciem czuwała agencja VMLYR. Wieści o współpracy rapera z międzynarodową marką pojawiły się już w kwietniu tego roku.

Nie wiemy, co sprawia, że tej piosenki nie można wyłączyć w głowie. Wiemy jednak, że życie służy do tego, by smakować je For The Bold. Posłuchajcie, jak ideę marki Doritos interpretuje sam Young Multi.

– informuje Doritos Polska.

Young Multi feat. Doritos – For the bold

Wkrótce nowy album Multiego

Oprócz współpracy z Doritos Young Multi promuje nadchodzące wydawnictwo pt. TOXIC. Premierę albumu zaplanowano na 15 grudnia. Wśród siedemnastu utworów znajdą się m.in. Wolność opublikowana w zeszłym roku, Ziomeczki ziomy z września, a także Przekręt z Trill Pemem. W wersji preorderowej dodano jeden bonus track. Każde zamówienie zostanie wzbogacone o pakiet wlepek.

Zobacz: Multi i Ziomeczki ziomy. Nowy singiel już dostępny

Album można kupić w dwóch wariantach: standardowej oraz Deluxe Box. W drugim z wymienionych klient otrzymuje (oprócz płyty i naklejek) łańcuch z zawieszką ze stali nierdzewnej, opaskę na głowę YFL, metalowy breloczek YFL oraz autograf. Wydawca poinformował również, że do pięciu losowych boxów zostanie dodany Bilet VIP uprawniający do dożywotniego darmowego wstępu na każdy koncert lub imprezę organizowaną przez Young Family Label. Aby wziąć udział w losowaniu należy podać swój wiek podczas składania zamówienia.

Young Multi – TOXIC – tracklista

BEZ SERCA (ft. ???)
BALLADA O SAMOTNOŚCI (vlone)
TOXIC LUV
 (ft. ???)
PRZEKRĘT (ft. Trill Pem)
48100
OSCAR
 (ft. ???)
MAM JUŻ DOŚĆ
BEKSA
BARDZO BOLI

FANTA (ft. ???)
NIGDY NIE ŚPIĘ
ZIOMECZKI ZIOMY

S3N!
SÓL
WOLNOŚĆ
BLIK
TRILL
TOAST (Bonus Track)

young multi young family label trill pem toxic
okładka albumu TOXIC oraz wizualizacja wersji Deluxe Box, materiały prasowe

Young Multi kontynuuje współpracę z marką Doritos. Raper promuje popularne nachosy singlem For the bold. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Young Multi reklamuje chipsy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →