Miszel pierwszym polskim twórcą docenionym przez brytyjski Mixtape Madness


06 lipca 2021

Podziel się newsem:

Miszel wyrasta, a być może już właśnie wyrósł, na największego specjalistę od drillu na naszym rodzimym podwórku. Reprezentantowi QueQuality przenoszenie brytyjskiego klimatu do Polski wychodzi tak dobrze, że właśnie docenił to jeden z najważniejszych serwisów hip-hopowych na Wyspach!

A sygnalizowaliśmy, żeby na Miszeliniego mieć oko ucho

Po raz pierwszy o Miszelu przeczytać mogliście u nas jeszcze we wrześniu 2k20. W dedykowanym debiutantom cyklu Rytmy Osiedla świeżaka z QueQuality przedstawiliśmy jako największą nadzieję na sukces drillu w Polsce. I jak okazuje się po czasie, nie była to opinia na wyrost. A potwierdzenie jej znajdujemy w wyspiarskim serwisie Mixtape Madness, zajmującym pierwsze miejsce wśród opiniotwórczych kanałów hip-hopowych w Wielkiej Brytanii! Zarówno sam Miszel, jak i słuchacze w naszym kraju, odebrać powinni jako nobilitację całkiem sporą. Szczególnie, że Miszelini na Wyspach właśnie dorastał i magazyn Mixtape Madness zna z pewnością.

Miszel – REQUIEM

Numer Miszela umieszczony na kanale Mixtape Madness

Serwis Mixtape Madness zorientowany jest na promowanie rapowych i trapowych brzmień. Zarówno na stronie internetowej, jak i kanale YouTube prezentowana jest twórczość w przeważającej mierze, artystów z Wielkiej Brytanii. Zamieszczenie w tym medium singla rapera z Polski jest zatem wydarzeniem całkiem sporej wagi. Zwłaszcza, że Miszel jest pierwszym polskim twórcą zauważonym i przedstawionym na Mixtape Madness! Kawałkiem naszego rodaka zaprezentowanym na youtube’owym kanale brytyjskiego serwisu jest numer God Save The Queen. Wyprodukowany przez Premixm utwór znalazł się na debiutanckim albumie Miszeliniego, płycie W stronę światła, która w marcu ukazała się nakładem QueQuality.

Miszel to raper nowej generacji z Polski, który mocno rozwija skrzydła na tamtejszej scenie muzycznej

– serwis Mixtape Madness

Miszel – God Save The Queen #PolishDrill 🇵🇱 | @MixtapeMadness

Singiel „God Save The Queen” z debiutanckiego albumu „W stronę światła” ukazał się na kanale jednego najważniejszych serwisów hiphopowych w Wielkiej Brytanii

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →