Kadr z teledysku „Велика й смішна"

Alyona Alyona z Gedzem i Trill Pemem? Szykuje nam się bardzo mocna, międzynarodowa współpraca

Podziel się newsem:

Ptaszki ćwierkają, że Alyona Alyona spędza czas w studiu z polskimi raperami. Wszystko wskazuje na to, że niedługo usłyszymy naprawdę ciekawe muzyczne połączenie. Sprawdź szczegóły.

Ukraińska gwiazda z Gedzem i Trill Pemem?

W oficjalnym obiegu znalazła się wcześniej informacja, że Alyona Alyona pracuje obecnie nad wspólnym albumem z ukraińską piosenkarką pop, Jerry Heil. Wspomniana wokalista udostępniła na swoim TikToku filmik, w którym pojawiają się… Gedz i Trill Pem, z czego można wywnioskować, że polscy artyści wezmą gościnny udział w nowym projekcie.

Przeczytaj także: Szczyl i DJ Blik serwują Powiększenie, czyli rapowo-klubowe połączenie

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie siedzą i w budynku
źródło: TikTok

Alyonie Alyonie udało się zdobyć rozgłos w Polsce już wcześniej, za sprawą współpracy z Żabsonem. Raperka nagrała z szefem Internaziomali kawałek Dym, który na ten moment opiewa na ponad milion wyświetleń. Kawałek pochodzi z płyty GALAS artystki.

alyona alyona & Żabson – Dym

Gedz na Lech Polish Hip-Hop Festival

W dniach 11-13 sierpnia w Płocku odbędzie się specjalny festiwal połączony z galą rozdania prestiżowych muzycznych nagród. Swoje koncerty zagrają tam m.in. Gedz wraz z całą rzeszą innych wyjątkowych artystów (pełen zestaw ogłoszeń pod tym adresem). Bilety na ten event znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Przeczytaj także: Śmietanka polskiej sceny DJ-skiej wystąpi już w sierpniu na Lech Polish Hip-Hop Festival

Ptaszki ćwierkają, że Alyona Alyona spędza czas w studiu z polskimi raperami. Wszystko wskazuje na to, że niedługo usłyszymy naprawdę ciekawe muzyczne połączenie. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

BILETY NA LECH POLISH HIP-HOP FESTIVAL

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →