kadr z odsłuchu singla „Powiększenie”

Szczyl i DJ Blik serwują “Powiększenie”, czyli rapowo-klubowe połączenie


12 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

DJ Blik promuje krążek TOPIA. Tajemniczy producent zaprosił do współpracy Szczyla, który wystąpił w utworze Powiększenie.

DJ Blik, międzygalaktyczny producent, współpracuje ze Szczylem

Dziś o północy w serwisach streamingowych ukazał się najnowszy singiel DJ Blika promujący album TOPIA, który, jak określa autor, będzie “tribute albumem dla stołecznej kultury klubowej i kultowych dla muzyki elektronicznej miejsc w Warszawie”. W piosence Powiększenie udzielił się Szczyl, który do tej pory nie był kojarzony z klubowym brzmieniem.

DJ Blik feat. Szczyl – Powiększenie

Zobacz: Orange Warsaw Festival 2022: Szczyl i Kinny Zimmer z czymś do udowodnienia

Nie wiadomo, kto kryje się za pseudonimem DJ Blik. Opis na jego kanale YouTube głosi, że DJ Blik to:

Międzygalaktyczny producent i DJ – przemierzając bezkresną przestrzeń kosmosu w poszukiwaniu nowego brzmienia, trafia na ziemiańską nutę. Zagubiony obcy próbuje zrozumieć nowe, dziwne miejsce, w którym się znalazł i odtworzyć dźwięki, które sprowadziły go na tę planetę. Szybko odkrywa, że to ziemiańskie rejwy i muzyka klubowa końca XX wieku dostarczają nieznanej mu wcześniej energii.

dj blik
fot. materiały prasowe

Szczyl wystąpi na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Lech Polish Hip-Hop Festival wraca do Płocka po dwóch latach nieobecności. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Wydarzenie zaplanowano między 11 a 13 sierpnia. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Podczas trzydniowej imprezy zobaczymy na żywo ponad stu artystów. Do tej pory ogłoszeni zostali:

lech polish hip-hop festival 2022
fot. materiały prasowe

DJ Blik promuje krążek TOPIA. Tajemniczy producent zaprosił do współpracy Szczyla, który wystąpił w utworze Powiększenie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM DJ Blik, międzygalaktyczny producent, współpracuje ze […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →