kadr z klipu „Promil”, reż. @iced_bobo

Szczyl rymuje się z „Promil”. Jak zabrzmi nowe względem „Polskiej Florydy”?


13 maja 2022

Podziel się newsem:

Szczyl w rok od pierwszego singla ze swojego oficjalnego debiutu zapowiada nowy numer, który na streamingach zagrzeje już za dwa tygodnie. Nic, tylko czekać na Promil!

Szczyl – o nim się mówi (hołp soł, że tylko dobrze)

Polska Floryda to płyta, której słucha się w całości bez żadnych skipów. Mało tego, słucha się ją na zapętleniu. To, że nie ma na niej złych piosenek, to w kontekście budowy tego krążka żaden komplement. Dość, by powiedzieć, że każdy kawałek na nim jest bardzo, bardzo dobry.

Przebimbałam sobie z nim parę miesięcy i dalej się tak bujam, wiem, że tu wjeżdża już subiektywna opinia, ale last.fm nie kłamie i zdziwię się szczerze, jeśli rzeczona płyta nie znajdzie się przynajmniej w moim TOP 3 w tegorocznych podsumowaniach Spotify. Słonecznie czy deszczowo za oknem Polska Floryda robi dobrze. Puściłam ją tacie i mamie, słuchamy jej z ziomkami i to w szczerym zachwycie, że jest muza w średniej kategorii wagowej, co buja, ale też pod kątem intelektualnym.

Druga płyta to niby największy test, a na Szczyla aktualnie nałożone są gigantyczne oczekiwania. Sprosta, nie sprosta? Myślę, że jak on to zrobi, to już o nic nie trzeba się martwić.

Przeczytaj: Krzysztof w piątek: sukces Szczyla, czyli lepsza dobra wędka niż duża ryba, giganci

Szczyl promil premiera
via Facebook

Szczyl, szybciej niż później

I jest, solowy powrót, bardzo prędki zresztą, jak na to, że Polska Floryda dropnęła w połowie października i niedawno jeszcze hulała na klubowych koncertach. Wedle zapowiedzi Szczyla nowy numer pojawi się na streamingach już za dwa tygodnie, czyli 27 maja!

Siemano kochani jak tam humorki?

Piątek 13 niby pechowy, ale z fatum na krtani wszystko jedno. Jest co świętować bo minął dokładnie rok od pierwszego singla z „Polskiej Florydy” czyli „Anastazji”. Z tej okazji puszczamy presave kolejnego numeru który wleci dla Was 27 maja!

– napisał raper na Facebooku

Presave utworu Promil jest dostępny pod tym linkiem. Czekacie?

Szczyl feat. Tymek – Anastazja (prod. nolyrics) [Official Video]

Szczyl w rok od pierwszego singla ze swojego oficjalnego debiutu zapowiada nowy numer, który na streamingach zagrzeje już za dwa tygodnie. Nic, tylko czekać na Promil! Szczyl – o nim się mówi (hołp soł, że tylko dobrze) Polska Floryda to płyta, której słucha się w całości bez żadnych skipów. Mało tego, słucha się ją na […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →