kadr z teledysku „Jaraj"

Szczyl i Magiera publikują kolejny singiel promujący ich wspólną EP-kę


15 października 2022

Podziel się newsem:

Pod koniec października Szczyl z Magierą wydadzą 8171 EP. W związku z promocją albumu artyści opublikowali kolejny singiel.

Szczyl z Magierą łączą siły z Mięthą

Wczoraj na kanale Szczyla ukazał się kolejny teledysk promujący 8171 EP. Przy Jaraj, oprócz gospodarzy, pracował również Skip, członek duetu Miętha. Mix i mastering wykonał Rafał Smoleń. Wideo wyreżyserował Dollar Moda.

Szczyl x Magiera feat. Miętha – Jaraj

Zobacz: Great September: jest line-up i jest lament, bo Szczyl pokrywa się z Ralphem Kaminskim

Oprócz Jaraj wspólny materiał autora Polskiej Florydy i legendarnego wrocławskiego producenta promuje jeszcze Chainz. Singiel ukazał się wraz z końcem września. Razem z premierą wspomnianego utworu ruszyła przedsprzedaż albumu, którego premierę zaplanowano na 28 października.

Wersja preorderowa 8171 składać się będzie z dziesięciu piosenek. To o dwie więcej niż w wariancie standardowym. Oprócz Mięthy gościnnie usłyszymy także Kacperczyków i Holaka. Sony Music Entertainment Poland, wydawca materiału, zaznacza, że nakład fizyczny jest ściśle limitowany. W skład preorderu wchodzą także autografy autorów oraz pakiet wlep. Poligrafię albumu wykonał Eliasz Hułas.

Szczyl x Magiera – 8171 EP – tracklista albumu

  1. 2007
  2. Chainz
  3. Jaraj feat. Miętha
  4. To do wszystkich tych, którzy czują się źle dziś feat. Kacperczyk
  5. Hamuj się
  6. Rynsztok feat. Holak
  7. Paruje mi bar
  8. Szyszy
  9. Poczuj to (Bonus track) – tylko na wersji fizycznej
  10. Niepoukładani (Bonus track) – tylko na wersji fizycznej

Przeczytaj także: Magiera z wersją deluxe swojego ostatniego albumu – FEAT.

Album jest wypadkową metafizycznej podróży dotykającej tematu tożsamości wizualnej młodych Polaków. Wszechstronność przekraczająca wszelkie granice doprowadziła Szczyla i Magierę do mrocznych ścieżek, odsłaniających prawdziwe oblicza nastoletnich serc. (…) Projekt 8171 to doskonałe połączenie słodkości, agresji i nieuzasadnionego opisu albumu, który w żaden sposób nie nawiązuje do jego treści

– żartują wydawcy.
szczyl magiera 8171 ep
okładka albumu 8171 EP, Sony Music Entertainment Poland 2022

Pod koniec października Szczyl z Magierą wydadzą 8171 EP. W związku z promocją albumu artyści opublikowali kolejny singiel. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Szczyl […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →